Author Topic: Téma číslo 691 (20. 3. 2014) - Hlava XXII  (Read 1303 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 691 (20. 3. 2014) - Hlava XXII
« on: 19. Mar 2014, 15:48 »
Hlava XXII byla údajně docela dlouho zakázána v několika státech USA, ale nepovedlo se mi zjistit proč, což je k tomu titulu tak trochu přiléhavé.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Krátkozraký kolektiv
« Reply #1 on: 20. Mar 2014, 13:45 »
Krátkozraký kolektiv (3221)

„Zadržte!“ zasyčela zubatá hlava, „o tomhle pocestném jsem četla, toho nepřemůžeme!“
Její sestry se zarazily, a protože pocházely z domoviny demokracie, jako civilizované příšery o tom hlasovaly.
„Já jsem pro útok,“ řekla první.
„Já taky,“ mínila druhá.
„Taky,“ dodala třetí a hlasování pokračovalo.
„Pro.“
„Pro útok.“
„Pro.“
„Pro.“
„Pro.“
„Tak určitě.“
„Pro.“
„Pro.“
„Jednoznačně pro.“
„Pro.“
„Pro.“
„Pro.“
„Pro.“
„Taky.“
„Taky pro.“
„Pro.“
„Pro.“
„Pro.“
Proti byla jen poslední, která původně pozdržení iniciovala, a všechny tedy jako jedna hydra zaútočily.
A umřely, čímž dokázaly, že v některých případech je demokracie fakt na hovno, hlavně když se střetne s Pánem nečasu.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Prověrka z práva
« Reply #2 on: 20. Mar 2014, 14:49 »
Prověrka z práva (21 BBY)

[„Co to je za kokotinu, z tohohle píšete?“] ozývalo se z ředitelny nezaměnitelným hlasem velmistra v ne zrovna nejlepší náladě a šestice dětí před dveřmi po sobě ustrašeně koukala.
[„Proti rozhodnutí soudu je možné se odvolat, pokud Republika není souběžně ve válečném stavu, případně pokud to soud výslovně nezakáže? Cože?“]
Podivný zákon pokračoval a s ním pokračovalo i rozčílené řvaní. Když už to vypadalo, že ředitelská kukaň těmi otřesy spadne, všechno utichlo a ven vyšel Simbacca s úsměvem na tváři.
[„Je to dobrý,“] mávl na spolužáky, [„naučte se prvních jednadvacet odstavců, pak táta vyhodí pojistky a vypustí do učebny Diviše.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Drobné písmenká
« Reply #3 on: 20. Mar 2014, 17:02 »
Drobné písmenká

„Naozaj nie je iný spôsob?“ spýtala sa Buffy otráveným tónom. „Už som ti povedal. Zomrie až po odťatí dvadsiatej druhej hlavy,“ odvetil Giles žmúriac do prehistorickej knihy. Buffy zrazu zbystrila a postavila sa. Démonovi hlava konečne dorástla a začal sa driapal na nohy. „Dvadsať!“ zvolala blondýnka, keď na zem dopadla ďalšia hlava. „Buffy? Práve som zbadal drobné písmenká a vraj cez spln ho zabije aj kolík do srdca,“ zamumlal pozorovateľ potichu lebo sa bál, že príde o hlavu tiež. „Giles!! To povieš po šiestich hodinách strávených odsekávaním démoních hláv v smradľavom kanáli??“ zahučala na Gilesa a potom sa zahnala kolíkom.

Fandom: Buffy, premožiteľka upírov
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Konzervy on rád
« Reply #4 on: 20. Mar 2014, 22:08 »
Konzervy on rád (20 BBY)

Míjeli zrovna tichého svědka dob minulých, vysušenou mrtvolu opřenou o stěnu chodby, když v tom jedna z dlaždic pod jejich nohama nezaměnitelně klapla a klesla o pár čísel dolů. Oba dva okamžitě uskočili, ale udělali chybu a každý uskočil na druhou stranu. S ohlušujícím úderem je od sebe odřízla mnohatunová stěna.
„Seš v pořádku?“ křičela Jess.
[„No… jo, myslím, že jo.“]
„Vidíš něco?“
[„Jen nějaké hieroglyfy…“] posvítil si, [„hlavu, dva křížky a dvě čárky.“]
„Sakra… doběhnu pro pomoc,“ přes stěnu zaslechla, jak mu zakručelo v břiše, „vydržíš to tam?“
Simba se otočil a kuželem světla odhalil čtyři netknuté sarkofágy.
[„Chvilku.“]

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: