Author Topic: Téma číslo 688 (17. 3. 2014) - Extáze a já  (Read 1250 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 688 (17. 3. 2014) - Extáze a já
« on: 16. Mar 2014, 19:02 »
Extáze a já je životopisné dílo Hedy Lamarr, zakázané mezi lety 1967 - 1973 v Austrálii. Proč asi, hmm?
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Mše a míchání
« Reply #1 on: 17. Mar 2014, 18:22 »
Mše a míchání (2777)

Dva začínající Diskordiáni vešli do chrámu a objednali si pivo.
Dobře, možná to nebyl ani tak chrám jako hospoda, ale na tom Diskordiánům málokdy záleželo. Jejich modlitby byly univerzální, lokálně nevyhraněné a vlastně dost nemístné, takže prostě vytáhli Trnky Brnky, pár pilulek a začali.
„Heil Eris,“ spustil první a vybral zelenou.
„Heil Diskordia!“ sekundoval druhý a sahal po žluté.
„Dementi,“ seřvala je zjevivší se bohyně a oběma jim flákla, až tablety odletěly do temných koutů, „extáze a já se nekombinujeme, zkuste tohle, jinak vás proměním v umělý kozy.“
Na stole se objevily dva barevné pohledy a mše byla opravdu čarovná.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Vtěrka a vstup
« Reply #2 on: 17. Mar 2014, 19:59 »
Vtěrka a vstup (20 BBY)

Před tajemným barem na Nar Shaddaa se táhla fronta tak dlouhá, že její konec nebyl v tom smogu vůbec vidět, a táhla se tam proto, že uvnitř slavil narozeniny prominentní pašerák nebezpečných artefaktů z období posledních sithských válek.
„Další,“ zařval vyhazovač poté, co někoho poslal domů, a předstoupila před něj zeltronská výpomoc  našeho oblíbeného týmu vykradačů hrobek.
„Joya Brannigan plus jedna.“
„To tady vůbec nemám,“ mrmlal vyhazovač nad seznamem pozvaných a už se nejspíš připravoval ji odpálkovat, „a jaký plus jedna?“
„Se mnou přišla ještě bedna prvotřídní extáze.“
„Stůl 213, balkón s výhledem na taneční parket, dobře se bavte.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Snadný jak facka
« Reply #3 on: 17. Mar 2014, 20:02 »
Snadný jak facka (19 BBY)

Na tuhle noc jen tak nezapomenou, přemýšlela a snažila se ukočírovat pletoucí se nohy, aby nespadla na pusu. V tom ji sekundovala její fialovější polovička a dodávala ji drobet potřebné rovnováhy tím, že se o ni mohla opírat.
Jejich dalším cílem byl klub Oranžová wopička, který byl v Raindale tím nejlepším. Jediný drobný problém, který mohl nastat byl ten, že do něj nepouštěli každého, ale to by to nebyly holky, kdyby se dovnitř nedokázaly dostat.
Stačilo se představit jako Vodka a Extáze, vypnout prsa, provokativně se kousnout před vyhazovačem a už byly uvnitř a příště si je už pamatovali.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: