Author Topic: Téma číslo 653 (11. 2. 2014) - Háje  (Read 1414 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 653 (11. 2. 2014) - Háje
« on: 10. Feb 2014, 15:39 »
Kdo nepíše drabble, teď ať si pro mě za mě jde třeba do Háje. Hned za tím, co je píše na půl roku stará témata...
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Chození do lesa, chození z lesa
« Reply #1 on: 11. Feb 2014, 19:26 »
Chození do lesa, chození z lesa (3444)

„Já to tady fakt miluju,“ jásal chlapík číslo jedna a pokládal na stůl právě dopitý půllitr prvotřídního moku z nedalekého pivovaru.
„Taky se mi nechce domů,“ přitakal druhý, v činnosti ho napodobil a rozhlédl se po okolí hospůdky. Planeta Blaník možná nepatřila mezi destinace oblíbené u turistů, kteří prahnou po architektuře, historii a kultuře, ale svoje divy světa měla taky, například největší kulturu Saccharomyces cerevisiae ve vesmíru.
„Dopijem a jdem?“ zeptal se první, druhý přikývl a po dopití vyrazili o hospodu dál.
Cestu si zkrátili přes chmelové háje, které se táhly přes většinu jižní polokoule, a našli je až záchranáři.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Přesné pokyny
« Reply #2 on: 11. Feb 2014, 20:13 »
Přesné pokyny (18 BBY)

Fosh nebyla jenom naštvaná, nýbrž rovnou nasraná.
[„Já fakt nerad,“] omlouval se Simbacca s hlavou mezi dveřmi, protože ji preventivně polil, než uteče, fakt nerad. Netušil, že se bude takhle čertit, když má vodu ráda, to je jako by někdo po něm hodil pytel preclíků...
„Jdi do háje, zrádče rezavá,“ zavrčela, dál se sušila zeleným ručníkem a vrhla po něm pohled, že radši couvnul.
Vyhráno ale neměla. Sotva odložila ručník s tím, že vezme suchý, a začala plánovat strašlivou pomstu Vojtovi i všem jeho pubertálním kumpánům, objevil se ten ublížený kukuč chlupatého kolaboranta zase.
[„Jenom taková drobnost, prosímtě, do kterýho?“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Srát na klíšťata
« Reply #3 on: 11. Feb 2014, 22:39 »
Srát na klíšťata (18 BBY)

Sluneční paprsky se proplétaly změtí větví a probojovávaly si tak cestu až úplně dolů k malým rostlinkám, které nádherně kvetly, a tvořily pestrobarevný koberec, který měl jen málo času na to, aby mohl náhodným kolemjdoucím vyrážet dech. Brzy se větve stromů vysoko nad nimi obsypou novým listím a slunce už se země nedotkne tak, jako teď.
Květinkový koberec tohoto panenského háje se prohnul pod tíhou jejich těl. Rudé vlasy se smísily s fialovými a švitoření lesních pěvců zaniklo v intenzivních stenech vycházejících z úst těch, které tu byly původně jen na houbách, ale po pár šťastných ochutnávkách toho raději nechaly.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: