Author Topic: Téma číslo 635 (25. 1. 2014) - Až to se mnu sekne  (Read 1416 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Až to se mnu sekne, jsem zvědavý, jak to bude s budoucností drabble!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Fóry a formela
« Reply #1 on: 25. Jan 2014, 21:30 »
Fóry a formela (20 BBY)

[„Táto, máme problém,“] ozval se ode dveří ředitelny Simbacca tak chmurně, jak ještě nikdy, těžce pracující velmistr úlekem přestal chrápat a málem spadl ze židle.
[„Jessica zase vařila?“] zeptal se rozespale, ale něco mu říkalo, že to už všichni berou jako riziko povolání.
[„Ne, ale došlo pivo.“]
Hrůza v očích velmistra byla hmatatelná, ale než se stihl chytit za srdce a skočit po komunikátoru, aby objednal další, ozval se Simbacca znovu.
[„Dělám si srandu, potřebuju plastelínu.“]
[„Jen blbni, vole!“] obořil se na vtipálka, [„ale až to se mnou sekne, budeš si svačiny dělat sám.“]
A s podobnými vtípky byl konec.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Sexy sekání
« Reply #2 on: 25. Jan 2014, 22:35 »
Sexy sekání

„Šmarja, to bude pěkné, to bude tak hrozně pěkné, až to se mnou sekne. Už teď se nemůžu dočkat, až se mnou sekne, až to se mnou sekne. Sekám, tedy jsem, a ono to se mnou sekat chce, tož to bude maximálně dobré. Ještě lepší by bylo, kdyby se mnou sekl on, ale nemůžu si vybírat, ne jak jde o sekání. Vidím a sekám, to jsem já, a mohla jsem dopadnout mnohem hůř, třeba s ní. Ta by se mnou nesekla. Kurva, už aby to se mnou seklo, nebo chcípnu!“ myslela si pekelně nadržená sekera, kterou si nedávno koupilo Tamagoči.

Fandom: Harry Potter
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Chutný hřebíček do rakve
« Reply #3 on: 25. Jan 2014, 23:31 »
Chutný hřebíček do rakve (2182)

Robert Jones byl na večeři ve firemní jídelně a na stole po něm pokukoval velký talíř s tmavě rudou omáčkou výrazné vůně s plátky masa. Jako přílohu měl kopec růže, která chutnala tak skvostně, že se dala jíst samotná a na zapití měl sklenku růžového vína. Zatím se ještě nepustil do samotného jídla, jen nasával ty vůně a nechával na sebe působit vizuální kompozici pokrmu. Až když se cítil po této stránce syt, ochutnal.
„Co je to za vynikající omáčku?“ nadzvedl tázavě obočí.
„Je z husí krve a medu,“ odpověděl kuchař a to byl první krůček k Jonesově budoucímu infarktu.

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: