Author Topic: Téma číslo 622 (12. 1. 2014) - Ona je na mě zlá  (Read 955 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Ona je na mě zlá, ale i tak píšu drabble!

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Simbaccova stížnost
« Reply #1 on: 12. Jan 2014, 18:24 »
Simbaccova stížnost (22 BBY)

[„Tatí?“] pípl ode dveří ředitelny Simbacca, a protože to bylo poprvé, otec ještě netušil, co přijde.
[„Pojď dál,“] zavelel od hromady papírů, z nichž dělal vlaštovky, a rozjařeně s návštěvníkem rozjížděl nezávaznou konverzaci, [„co Jessica, jak se seznamujete?“]
[„No, kvůli tomu jsem přišel,“] začal pomalu mladý padawan, [„ona je na mě totiž děsně zlá.“]
[„Cože?“]
[„No fakt,“] přísahal mrňous a vysloužil si tak kázeňskou přednášku.
[„Nefňukej, Jíst brouky je úplně normální, běhat po lese v dešti taky, výcvik boje s mečem je holt trochu tvrdší, když je na to expert...“]
[„Já vím, ale ona chce, abych se vykoupal.“]
[„Ta čůza!“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Zlé já
« Reply #2 on: 12. Jan 2014, 20:38 »
Zlé já (20 BBY)

Když uviděla své zlé já z jiné dimenze, neměla moc prostoru k tomu, aby se divila. Teda ne že by se pak nedivila, ale v ten okamžik na sebe naběhla s bojovým rykem a světelným mečem s takovou razancí, že kdyby se poslední měsíce nepokoušela s chlupáči udržet krok v Opilém Wookiee, jistě by z ní byly tři malé do školy. Skutečně, čas na dramatické scény a osudové proslovy nebyl a měla co dělat, aby jí Darth Vodka neposlala do věčných lovišť.
Nakonec se jí ale podařilo utéct a udělat si čas na přemítání, proč na sebe byla tak zlá.

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zápal a zlost
« Reply #3 on: 12. Jan 2014, 21:08 »
Zápal a zlost (3333)

„Hele, Alko, měl bych takový intimní dotaz,“ ozval se ode dveří strojovny Nanuq a z faktu, že šel s intimním dotazem zrovna sem, svědčil o značném zoufalství.
„Poslouchám,“ opáčil šéfinženýr, sundal si svářečské brýle a skutečně poslouchal.
„Kdyby se ti, čistě teoreticky, líbila jedna valkýra a chtěl jsi ji, čistě teoreticky, sbalit, jak bys na to šel?“
„Valkýra, jo? A která, čistě teoreticky?“
„Hekla.“
„Tak v první řadě si nedělej prdel z jejího jména.“
„Ale...“
„Prostě ne. A jinak nevím, proč se nezkusíš zeptat její velitelky, lady Thrúðr?“
„Když ona je na mě furt nasraná, že jsem jí zapálil kočku...“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: