Author Topic: Bonus číslo 68 (12. 1. 2014) - Mám jizvu na rtu  (Read 1042 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Mám jizvu na rtu a píšu drabble! A né ledajaký. V tomhle případě se totiž bude jednat o bonus. Budeme se snažit napsat dateldrabble, což spočívá v tom, že ho celý musíme napsat bez použítí rukou - pouze s pomocí našich nosů.

V Hardmode verzi se počítá i s tím, že si nějak poradíme i se znaky, k jejichž napsání je třeba stisku dvou tlačítek současně.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Dateldrabble
« Reply #1 on: 12. Jan 2014, 21:02 »
Dateldrabble

Fakt čurák tyve. Od začátku roku si říkám, co asi vymyslí za bonusy, a on přijde s největší cypinou ever.
Psát rypákem, ok, i když je to trochu židovské, to půjde. Bez uvozovek a dalších znaků, bo mám jen jeden nos, ok, nebude to žádné konverzační drámo. Speciální znaky, třeba ť, vyrejdím myší, ale jeden fakt stačí. Kvůli zkurveně malému notebooku a velké hlavě mám problém i s diakritikou, takže kradu Slovákovu klávesnici.
A když je skoro hotovo, zjistím, že jsem si touhle improvizovanou pseudointelektuální mrdkou přepsal předchozí regulérní drabble.
Zlostně jsem jebl hlavou o stůl a vysloužil si památku.

Fandom: Realita
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Těžko na cvičišti...
« Reply #2 on: 12. Jan 2014, 21:09 »
Těžko na cvičišti... (20 BBY)

Chlouppek se zrovna nacházel na ošetřovně skryté enklávy a Lempix mu věnoval všechnu svou pozornost. Bylo jen otázkou času, než se o tom dozví ještě někdo další, ale potenciální popularita ho nijak netrápila, protože měl ještě pořád tak trojku v žíle.
Hlava mu třeštila a to nejen z chlastu, ale také kvůli zranění, které se mu přihodilo.
Jess přiletěla záhy.
„Co se ti to u Winduovy plešky stalo?!“ tvářila se vyděšeně.
„Neboj, je to jen škrábnutí. Trénovali jsme Nasersi.“
„Pořád z tebe chčije krev!“
„Čichali jsme ke kytce…“
„Vážně…?“
„No, ukázalo se, že to není kytka, ale past na medvědy.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: