Author Topic: Téma číslo 617 (7. 1. 2014) - Ještě mi scházíš  (Read 1393 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Ještě mi scházíš, ale i tak píšu drabble!

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Vyhaslý plamen
« Reply #1 on: 06. Jan 2014, 21:15 »
Vyhaslý plamen (16 BBY)

Seděla na okraji postele a zahloubaná sama do sebe plula očima z místa na místo, aniž by vlastně vnímala, co její oči vidí. Joyce ještě spala a její vůně působila opojně. Byla ke své rudovlasé přítelkyni přitisknutá a příjemně jí hřála do ledvin. Ta ji za odměnu hladila ve vlasech, i když duchem trochu někde jinde.
„Na co myslíš?“ mrkla na ní zpod rozespalých fialových řas a políbila jí do dlaně.
„Na nic,“ odpověděla a otočila se na Zeltronku.
„Stýská se ti po něm?“
„…Ne,“ odpověděla popravdě a netušila, že On tam někde stále je a že jemu se stýská.

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Okázalé obludárium
« Reply #2 on: 07. Jan 2014, 16:31 »
Okázalé obludárium (4210)

„To je fakt strašnej pajzl tohleto,“ cedil skrz zuby návštěvník hospůdky na zapomenuté planetě a rozhlížel se po štamgastech.
V rohu seděl vzdálený potomek kata Mydláře a zpod rudé kápě sledoval trojici čertů, jak mažou karty. Jeden host byl zcela jistě kamarádem Moru, jeden působil dojmem pobočníka samotné Smrti a třetí hořel, což mu ani v nejmenším nevadilo. Na piáno hrál kostlivec a zpíval k tomu Karel Gott. Další dva vypadali jako účetní.
„Tyve, tady už schází snad fakt jenom černej kašel,“ povzdechl si návštěvník Okázalého obludária a když vedle něj kdosi hnusně zakašlal, bylo už pozdě toho prořeknutí litovat.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Závratná ztráta
« Reply #3 on: 07. Jan 2014, 16:34 »
Závratná ztráta (19 BBY)

[„Ach jo,“] povzdechl si Simbacca zasněně, položil si hlavu do dlaní a apaticky koukal do stěny hospody, kterou právě s mistrovou vyšetřoval nebo tak něco. [„To je tak hrozně nespravedlivé. Byla tak skvělá a musela padnout jako první, copak to je fér? Nikdy na ni nezapomenu, ani na to, jak mi s ní bylo dobře. Bude mi strašně moc chybět. Ono se to řekne, najdeš si náhradu, ale takoví lidi nevědí, o čem mluví. Já chci zpátky ten pocit tepla v bříšku, bezpečí a úplného citového naplnění.“]
„To ještě pořád fňukáš kvůli té polívce?“
[„Když ona byla fakt moc dobrá!“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: