Author Topic: Téma číslo 584 (5. 12. 2013) - Nefňukej, veverko!  (Read 1201 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Občas holt budeme psát i na takové ty moderní, úplně debilní pohádky. Tak Nefňukej, veverko, a napiš o tom drabble!
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Fňukny a flám
« Reply #1 on: 05. Dec 2013, 12:54 »
Fňukny a flám

[„Nefňukej, Fialko,“] napomínal Champbacca svou první padawan v dobách, kdy byl teprve rytířem, a vedl ji do džungle plné nástrah a chodícího jídla.
[„Nefňukej, Lištičko,“] říkal později poněkud pedofilně učednici druhé, pro niž ho nenapadla vhodná červená kytka, a už věděl, kde jsou tady na Parlara VII kvalitní jeskyně a nejlepší švédské stoly.
[„Nefňukej, Krtečku,“] volal politicky nekorektně za Sagwen, když jí tenkrát na tom pěkném výletě hráblo a šla skrz džungli napřed sama.
[„Nefňukej, Veverko,“] odsekl na námitku Šedého Šuma, že on do lesa nemusí, protože je sám les, a prostě ho na povinný kurs přežívání odnesl v kapse.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Jouda a Yesterday
« Reply #2 on: 05. Dec 2013, 13:36 »
Jouda a Yesterday (pro fotra, smí si to přečíst až na Štědrý den)

Poslouchej,
ty píčo chlupatá, a nefňukej, že je na tebe svět nasranej, když drabbluješ jak šílenej.
Svéhlavý, Jediland bráníš, což mě nebaví, tak nefňukej, že rezaví.
Proč furt chceš se rvát, máš se rád, jsi příčetnej? Já tě v paži mám, nejsem sám, buď rozumnej.
Dej si říct, nebude to nikdy nikdo číst, měl bys možná radši buchty píct, a tím si buď, ty vole, jist.
Proč dál snahu máš, nedumáš, zda má to směr? Vždyť tu stavíš hrad, co by spad, je bez podpěr.
Poslouchej, ty zrůdo zrzavá, už nefňukej. Napiš bakuli, buď čarovnej, a mně svý žezlo přenechej.

Fandom: Realita
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Konečné překvapení
« Reply #3 on: 05. Dec 2013, 16:28 »
Konečné překvapení (2184)

„Hni ssebou, pizsdó!“ dloubl Pechek brokovnivcí asarijku do ledvin a naznačil ji, ať si ve svém ploužení pospíší.
„Tak mě přeci jen uvaříte! Já to říkala. Ale všichni na Akademii tvrdili opak. Prej: ,Vorchové nás nejí. Naše maso je pro jejich žaludek špatně stravitelné.‘“
„My buňky, my evl-, evlo-… vyvíjet,“ vložil se do toho Gira, a to, co řekl, bylo docela i rozumné.
„No, vidíte to. Já říkala, že to je pravda a teď tak i umřu.“
„Neprsskej pozád, Pirátsskej Kapitán, takový vyzubýny jako ty na talíři nerad.“
„Vážně? A jak je eád?“ rozzářily se jí oči nadějí.
„Míssto nočníku.“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: