Author Topic: Téma číslo 494 (6. 9. 2013) - Skoupý rytíř  (Read 1087 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 494 (6. 9. 2013) - Skoupý rytíř
« on: 05. Sep 2013, 00:58 »
Žil, byl jednou jeden Skoupý rytíř a ten vůbec nepsal drabbly.

Kokot!
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Mlčenlivá moudrost
« Reply #1 on: 05. Sep 2013, 12:05 »
Mlčenlivá moudrost (40 BBY)

Reprezentanti dvou znesvářených stran zasedli k jednacímu stolu a na pozadí jako by hrála dramatická hudba.
„Pane velvyslanče,“ oslovili se pánové velvyslanci navzájem, s porcí únosného opovržení, a oba se podívali na rytíře Champbaccu, který seděl v čele stolu. Neviděli tu zástupce Řádu Jediů rádi, ale uznávali, že ukončení konfliktu jeho přílet dost prospěl.
„Můžeme začít?“ navrhl jeden a chlupatý dozorce nebyl proti.
Během následujících šesti hodin padlo několik desítek návrhů, jež byly s rytířem konzultovány. Na všechno decentně a beze slova kývnul, takže byl záhy za nejmlčenlivějšího Jedie v galaxii.
Ve skutečnosti spal a měl oči namalované na víčkách.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Kosmický kavalír
« Reply #2 on: 05. Sep 2013, 12:22 »
Kosmický kavalír

Deus začal svou zářnou kariéru již v raném věku sedmi let.
Svou učitelku katechismu vytáčel zvídavými otázkami k nepříčetnosti, chodil po domově důchodců v kostýmu Smrtky a pískal si při močení, prostě žádný div, že si ho pak v patnácti odchytla Eris. Dala mu a Cep hybnosti, načež s novou misí vyrazil mezi hvězdy.
Se záviděníhodným zápalem vyhledával právníky, jejichž duše už dávno propadly peklu, spaloval jim nejlukrativnější smlouvy a i jinak se zasadil o celogalaktické ekonomické obrození. Krom toho také nespravedlivé mlátil, zlým nadával a bohatým bral.
Akorát byl jako správný rytíř Chaosu trochu škudlil, takže na chudý sral.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Památná slova
« Reply #3 on: 05. Sep 2013, 22:16 »
Památná slova (20 BBY)

[„…a pak jsou tu ještě takoví šaškové. Říkají si Bludní rytíři.“]
„A on jim dělá velmistra, protože se pořád někde ztrácí,“ doplnila Jessica Champieho vyprávění studentům.
[„Ticho, bramboro. Já se neztrácím, já chodím na sever. Kde jsem to skončil… jo, jsou to bambulové, kteří složili nějaký slib, jako třeba se nikdy neholit, nenosit spodní prádlo, neříct nikdy své jméno nebo mlčet. Mlčenlivého jsem znal,“] odmlčel se, aby zkontroloval mistrně stáhnutého hada pečícího se nad ohništěm. [„Promluvil jen jednou a to jediné slovo předtím, než bídně zhynul.“]
„A co řekl?“ zeptal se Peelo.
[„Dopyče.“]
„Prepáčte, Majster… nie sú to dve slová?“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: