Author Topic: Téma číslo 484 (27. 8. 2013) - Na útěku  (Read 1156 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 484 (27. 8. 2013) - Na útěku
« on: 26. Aug 2013, 12:24 »
A budeme psát drabbly i Na útěku před spravedlností.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Portrét umělce ve šlusáckých letech
« Reply #1 on: 26. Aug 2013, 13:15 »
Portrét umělce ve šlusáckých letech (12 BBY)

Netrvalo to ani dva roky a můj život zcela zasáhla rutina.
Ráno jsem zamáčkl budík do stolku vedle kotce na spaní, odebral se do kokpitu, nastavil kurs k nejbližšímu bojišti, co jsem si vybavil, a do večera ho pomocí tlupy polorozpadlých droidů rozebíral na náhradní díly a drahé kovy. Večer jsem podnikl výlet do sběrny, prodal to a chlastal za vydělané peníze až do bezvědomí, což bylo čím dál tím jednodušší.
Na to, že jsem byl vlastně na útěku a šla po mně Inkvizice, imperiální armáda a příležitostní lovci odměn, se můj život moc nelišil od života běžných pracujících šmucek.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Myší morálka
« Reply #2 on: 26. Aug 2013, 15:32 »
Myší morálka

Šedý Věštec Zikki pěkně z dálky pozoroval svou pochodující armádu. Byl to fajn pohled, jak na ně pršelo a čvachtali bahnem vstříc téměř zaručené smrti, zatímco on se v přístřešku z vlčí kůže připravoval na čarování.
I kdyby snad z trpasličího území dobyl jen malou část, Rohatou krysu tím určitě potěší. Začal se futrovat zeleně svítícím kamenem, ať má magie grády, ale vzdálené výstřely ho přiměly zastavit a podívat se ven. Celá slavná armáda prchala jako jedna myš před fousatými maníky s kulovnicemi a bylo jim jedno kam.
Tak zahodil hůl a chtěl zdrhat taky, ovšem bývalí zaměstnanci ho ušlapali.

Fandom: Warhammer
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Věčná sláva patří mu
« Reply #3 on: 26. Aug 2013, 22:01 »
Věčná sláva patří mu (17 BBY)

Vojta nevnímal křičící hlasy, povzbudivý potlesk ani vražedný jekot, který se rozléhal chodbami podzemní enklávy na Miu Leptonis IV. Soustředil se jen na svůj pravidelný dech, tlukoucí srdce a došlap svých nohou, které neměly v úmyslu zastavit. Letěl jako vítr a míjel tváře studentů a mistrů a nedokázal se ubránit samolibému úsměvu, který si po právu zasloužil. Dnes se mu totiž podařilo něco, co se do análů jejich akademie zapíše zlatým písmem. Ne, nezapíše, ale v ústní podobě bude žít navěky. Právě totiž svíral v náručí oblečení, které čmajzl ve sprchách. A to oblečení nepatřilo nikomu jinému, než veleoblíbené školnici.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: