Author Topic: Téma číslo 481 (24. 8. 2013) - Mistr magie  (Read 1344 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 481 (24. 8. 2013) - Mistr magie
« on: 23. Aug 2013, 12:21 »
Každý Mistr magie je sice určitě týpek, ale s mistrem drabble se rovnat rozhodně nemůže.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Lichý lich
« Reply #1 on: 23. Aug 2013, 14:29 »
Lichý lich (3666)

Když někdo žije víc jak patnáct set let, dříve či později dojde k závěru, že se neobejde mimo jiné bez trochy té magie.
Učitel, kterého si Pán Nečasu za nekřesťanský peníz najal, byl od pohledu divný patron. Oblečený v červeném, potetovaný stejnou barvou, v ruce tmavohnědou hůl ze sekvojového dřeva. Síru dštil příkladně, ohnivé koule metal levou zadní, ale podobně svižně z něj létaly i rasistické nadávky a jednou ho načapali, jak se snaží vplížit ke Studni duší.
Edvin naštěstí brzy pochopil, že vzít si jako mistra Rudého čaroděje z Thay nebyl nejlepší nápad, a nakopal mu jeho červenou prdel.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Těžký život NPC
« Reply #2 on: 23. Aug 2013, 15:25 »
Těžký život NPC

Maurius na svých kouzelnických schopnostech dřel dnem i nocí. Na to, že byl elf, až podezřele málo brečel, stromy též objímal jen zřídka a zbyla mu tak spousta času na studium magie.
Jakmile prošel zkouškami, vyrazil s holí a očarovanou kozou do divočiny, kde pomocí vodních smrští a dalších elfích kouzel klátil netvory a chránil cudné panny. To vše s vidinou, že se jednou sám dostane na úroveň mistra a bude učit ostatní.
A to se mu podařilo. Sotva dosáhl potřebné úrovně, dostal nový klobouk a byl převelen do města, kde strávil zbytek života postáváním v rohu budovy kouzelnické gildy.

Fandom: Lineage
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Já jsem magič, kdo je víc
« Reply #3 on: 24. Aug 2013, 20:17 »
Já jsem magič, kdo je víc (2194)

Grok se cítil jako největší borec a serotonin, nebo něco podobného, co mají krogani, se mu vylévalo do žil jako centrální kanalizace do Gangy. Podíval se na Fil, která uznale přikývla a hodila mu osušku. Pot z něj lil po litrech, ale to bylo úplně jedno. Jeho biotická příprava nebyla marná. Byla tvrdá a neodpouštěla nic, stejně jako jeho učitelka, Fil, která měla na jeho úspěchu lví podíl.
Měl chuť vykřiknout do celého vesmíru, co neuvěřitelného se mu podařilo a v duchu se už srovnával s takovýma esama jako byl Gandalf, nebo buzna Brumbál. Jo, podařilo se biotikou rozmlátit hrneček.

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: