Author Topic: Téma číslo 476 (19. 8. 2013) - Rváč  (Read 1238 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 476 (19. 8. 2013) - Rváč
« on: 18. Aug 2013, 21:08 »
Sorry že tak pozdě, nějaký Rváč mě zatáhl do temné uličky a nepustil, dokud jsem z něj nevytloukl duši
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nenáviděný ninja
« Reply #1 on: 19. Aug 2013, 12:57 »
Nenáviděný ninja (30 BBY)

„Hajijáááááááááá!“ mínil zuřivě vypadající maník s nebezpečně bzučící vibrokatanou, a aby dodal svým moudrým slovům váhu, zatočil kolem sebe čepelí v efektním kata. Chtěl jsem mu navrhnout, že když se bude trochu snažit, mohl by do vzduchu napsat svoje jméno, ale pohled na něj mi to rozmluvil.
Tohle byl přesně ten typ blázna, co se bude prát, i kdybych mu uřezal ruce a nohy. A na to teď stejně nebyl čas, takže jsem to vyřešil na Jedie možná trochu kontroverzně, ale rozhodně účinně.
[„Jdi do hajzlu,“] zabručel jsem, zatlačil na Sílu, pán udělal pápá a zmizel ve výstupu tavící pece.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Školka šampionů
« Reply #2 on: 19. Aug 2013, 13:34 »
Školka šampionů (148 ABY)

Sanchopancca se do horské vesničky přestěhoval teprve nedávno, když tam rodiče našli práci.
A protože byl rváč a tak trochu grázl, jeho první den v nové školce byl poněkud dramatický. Rozrazil dveře, na všechna ostatní děcka se mračil, aby všichni věděli, že odteď tu šéfuje on, a nakonec si vyhlédl přímo dokonalou oběť. Malá, víceméně blonďatá holčička seděla vzadu a pokojně svačila, čehož se chystal využít.
Už jí dominantně sahal na koblihu a démonicky se usmíval, když ho ze strany nabralo tornádo a zmydlilo ho tak, že s šikanováním nadobro přestal.
Barbucca možná svou sestru nemusela, ale pořád byla její.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
BFF
« Reply #3 on: 19. Aug 2013, 20:14 »
BFF (7 BBY - pokračování Starého známého)

Chlouppek a Yuzzem měli společnou minulost, jejíž šrámy se teď měly vyléčit, nebo prohloubit. Wookiee stál klidně a prohlížel si monstrózního kolos chlupů a svalů, který se připravoval k drtivému útoku. Jmenoval se Brug a býval šampiónem krvavých soubojů v kleci. K té jizvě přišel tak, že měl v  čumáku velkou obruč jako piercing a v jeho posledním zápase kariéry se střetl s Chlouppkem, který mu ji vytrhl. Od té doby to šlo s Brugem z kopce a nakonec skončil tady.
Zaútočil svou bestiální silou, přesto neuvěřitelně mrštně. A protože byl Chlouppek nejen rváč, ale i sráč, prošlápl mu koleno.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: