Author Topic: Téma číslo 471 (14. 8. 2013) - Hledá se otec  (Read 1297 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 471 (14. 8. 2013) - Hledá se otec
« on: 13. Aug 2013, 12:23 »
Hledá se otec. Tady se v podstatě nic jiného ani nehledá.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Podezřelá plemenitba
« Reply #1 on: 13. Aug 2013, 13:19 »
Podezřelá plemenitba (1 ABY)

Algernnon de Bray, dcera rozebrané rádoby Lady ze Sithu a zároveň rádoby Lady ze Sithu, měla pech.
Snažila se vyhovět matčině poslední vůli a rozjet velkolepý projekt, kdy by překonala smrtelnost a závislost na chlapech tím, že by se klonovala, leč nedařilo se jí to. Klony jednoduše nebyly dost stabilní a nakonec musela uspořádat výběrové řízení na nějaké to sperma. S jeho vítězem si užili spoustu legrace, pořídili pár dětí, z nichž některá se dožila dospělosti, a vůbec to bylo žůžové.
Zlí jazykové samozřejmě trvali na tom, že moc dobře ví, že je Sien její vlastní brácha, ale dokažte to...

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Testy a tresty
« Reply #2 on: 13. Aug 2013, 14:18 »
Testy a tresty (29 BBY)

Z náčelníkova sídla se ozývalo klení, řev a sem tam sypání střepů nebo rupnutí prken. Náčelník byl tak nasraný, že sotva viděl, pouze přecházel po kanceláři a rozbíjel, co našel. Mačetou.
[„Neví!“] hulákal ke stropu a bezpochyby myslel svou dcerušku, [„holka březí a nikdo nic neví!“] Zjevně ho štvalo spíš to, že nemůže toho chuligána roztrhat na nudle, když se nikdo nepřiznal, než že by měl nabouranou dceru.
[„Ale nebojte,“] pravil pak klidněji a mnohem děsivěji, [„já ho najdu, i kdybych měl celý Kashyyyk obrátit naruby!“]
Sice získal zlatou věrnostní kartu u společnosti na testy otcovství, ale viníka to zachránilo.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Prosbička
« Reply #3 on: 13. Aug 2013, 22:39 »
Prosbička (2196)

„Ahoj, Gročku,“ pozdravila Alice firemního šéfkuchaře a usadila se na barové stoličce, „koukám, že tsunami dovolených ještě neskončila.“ Zhodnotila prázdný bar a zapálila si cigaretu. Narva dala totiž každému, kdo potřeboval, dovolenou, aby si vyřídil, co mu válka s Reapery způsobila.
„Čau, Kočko,“ oplatil jí pozdrav a nalil něco k pití. I Bon byla v trapu. „Jsme tu jen my dva.“
„To zní jako návrh.“
„To jo. Chceš k tomu něco?“
„Ne, díky.“
„Já bych ale něco chtěl.“
„Poslouchám.“
„Slyšel jsem během války historky o jednom šamanovi.“
„Mám o něm zjistit něco konkrétního?“
„Asi jen, jestli je to můj táta.“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: