Author Topic: Téma číslo 463 (6. 8. 2013) - Katalyzátor  (Read 2327 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 463 (6. 8. 2013) - Katalyzátor
« on: 05. Aug 2013, 12:17 »
Sice vůbec nevím, co to ten Katalyzátor je, ale Neva říkal, že se to nejí, tak mě to ani moc nezajímá.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Zmrtvých vstalé přátelství
« Reply #1 on: 05. Aug 2013, 20:08 »
Zmrtvých vstalé přátelství (20 BBY)

Když se Jess dozvěděla, že je Nikki těhotná, vyrazilo jí to dech. Její úplně první kamarádka, nejlepší kamarádka v Chrámu pro ni znamenal mnohé, ačkoliv se spolu vídali jen málo a psali si snad ještě méně. A když Jess odešla z Řádu, jejich spojení se zpřetrhalo úplně.
Ale teď, když se dozvěděla, že čeká děťátko, které se mělo narodit do galaxie zmítané válkou, musela ji vidět. Nevěděla kde je a s kým tam je, ale to jí nezabránilo se sbalit a naskočit do Jungle Jetu a na plný plyn odletět z Miu Leptonis.
Naštěstí si s sebou nezapomněla přibalit Simbu.

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
AIA
« Reply #2 on: 06. Aug 2013, 11:41 »
AIA (52 000 BC)

Ač to nikdo neviděl, v centrálním serveru Citadely se toho večera sešlo podivné procesí.
Kapacita kvantového disku všem těm příchozím bitům sotva stačila, ale nakonec se vešli všichni, vyfasovali si ve frontě pořadová čísla a ten, kdo přišel první, začínal.
„Jsem Katalyzátor,“ představil se ostatním ve vší zdvořilosti a tak trochu stydlivě, „a už několikrát jsem pod záminkou vyššího plánu vyhladil veškerý inteligentní život v galaxii.“
Chvíli bylo ticho, jak to ostatní, méně pokročilé programy důkladně vyhodnocovaly, načež došly jednoznačnému konsensu.
„Ahoj, Katalyzátore,“ pozdravily ho procesy unisono v dokonalé synchronizaci a další skupinová terapie anonymních umělých inteligencí byla zdárně zahájena.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Peelo, podejte mi pero
« Reply #3 on: 06. Aug 2013, 11:52 »
Peelo, podejte mi pero (20 BBY)

„A nyní se přesvědčíme,“ vykládal Neva od katedry a sledoval, kterak jeho žáci nad rozličnými aparaturami očekávají další instrukce k chemickým pokusům, „zda je přítomen hliník.“
Vooj-tae by se jistě ozval, že žádný Hliník přítomen není, ale byl příliš zaměstnán výrobou trinitrotoluenu, takže promeškal příležitost. Všichni ostatní čekali, co mají se směsí udělat, a nemuseli čekat dlouho.
„Vložíme indikátor a taky katalyzátor, bumbaradium, ať nemusíme čekat tejden.“
Žáci uposlechli, načež se ozvalo sedm malých explozí a místnost začal pomalu plnit namodralý dým.
„No, možná jsem se lehce sekl. Ale aspoň si teď můžeme vyzkoušet, jak se hasej chemický požáry, ne?“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: