Author Topic: Téma číslo 457 (31. 7. 2013) - Sbírka zvadlejch růží  (Read 1280 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Sbírka zvadlejch růží

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8477
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Batman balí baby
« Reply #1 on: 31. Jul 2013, 14:42 »
Batman balí baby (4008)

V hospodě na Terra Nova bylo živo, ostatně jako každou noc.
„Čau kočko,“ zachraptěl kdosi vedle dívky u baru hlasem, za který by se nemusel stydět ani Batman, a když se otočila, stál tam Batman.
„Copak, fešáku?“ odvětila pobaveně a ještě si přisadila, „hledáš jeskyni?“
„Noc je temná a já hledám společnost,“ zachrčel obratem, „nechtěla bys vidět mou sbírku zvadlejch růží?“
To ji dost zaskočilo, rozhodně víc než jeho kostým. Koneckonců, na sbírku motýlů ji lákal každý druhý trouba, tohle bylo aspoň trochu originální, a tak na to temnému rytíři nakonec kývla. A Malkavian se díky tomu moc dobře napapal.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6252
  • The Progeny
    • View Profile
Postarší pionýrky
« Reply #2 on: 31. Jul 2013, 14:43 »
Postarší pionýrky

Kyselej Kája si zrovna dělal snídani, když se ozval zvonek. Bleskově uklidil otevřenou pikslu lučavky do úkrytu pod prknem v podlaze, chopil se svého věrného SMG a kyselých nábojů a teprve pak přestal panikařit.
„Kdo je tam?“ zeptal se přes zavřené dveře a otevíral kukátko.
„Zvadlé růže, pane,“ zaslechl chraplavý hlas a uzřel dvě baby jak z Mrazíka, „sdružení pro ochranu vysloužilých kurev.“
Kája pozvedl obočí, protože nikdy o vysloužilé kurvě neslyšel, a ptal se dál.
„A co chcete?“
„Děláme sbírku na chudobinec, nekoupil byste pár sušenek?“ zeptala se druhá.
Byl z toho tak mimo, že vzal rovnou celou krabici.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Sejde z očí, sejde z mysli
« Reply #3 on: 31. Jul 2013, 21:31 »
Sejde z očí, sejde z mysli (16 BBY)

Právě bylo výročí bitvy o Geonosis a Jessica, zamotaná v melancholické náladě, bloudila chodbami jak tělo bez duše. Naštěstí si toho brzy všimla Joyce a starostlivě se ji ujala a s pomocí feromonů ji dokonce přemluvila i k erotické masáži. Ale ať už se snažila sebevíc, rudovlasé děvče se jí nepodařilo rozpálit ani trochu.
„Co se děje, zlato?“ padla ji udýchaně na záda a tiše kňučela pro ignorovaný chtíč.
„Vzpomínáš na Jessieho?“
„Jo, hodně jsi o něm mluvila.“
„Před pěti lety jsem ho viděla naposledy. A ze vzpomínek na něj mám jen sbírku zvadlejch růží…“
„…a ošukáš mě?“
„Tak jo.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: