Author Topic: Téma číslo 450 (24. 7. 2013) - Holčičko!  (Read 1065 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 450 (24. 7. 2013) - Holčičko!
« on: 23. Jul 2013, 13:05 »
Holčičko!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Chick fight
« Reply #1 on: 24. Jul 2013, 13:54 »
Chick fight (2513)

„Tak se konečně setkáváme,“ zaslechla Thrúðr při návštěvě bahenních koupelí na planetě Ceramica neznámý hlas, což ji přimělo se otočit. Stála tam nazrzlá rusalka a tvářila se drze.
„S kým že mám tu čest?“ zeptala se, což vílu pobavilo.
„Jsem Nimueh, Paní jezera. Edvin ti o mně neřekl?“
„Zmínil se,“ odsekla valkýra chladně. „Už dlouho si s tebou chci promluvit, ale netušila jsem, že ještě žiješ.“
„Promluvit? O tom, jak jsem si s ním zatancovala v době, kdy tobě nebylo ani sto let? Snad nežárlíš, holčičko?“
„Holčičko?!“
Následný zápas trhl na pangalaktické televizi rekord ve sledovanosti nepřekonaný další dvě století.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6264
  • The Progeny
    • View Profile
Zmýlená zamrzí
« Reply #2 on: 24. Jul 2013, 14:04 »
Zmýlená zamrzí (152 ABY)

Trandoshanský průzkumník chytil stopu a plížil se k místu, kde čmuchal kořist. Už nemohla být daleko, říkal si, když si z cesty odklízel další gigantické listy, a měl pravdu. Přímo před ním tam na větvi, zády k němu, sedělo mládě s rudými chlupy a nevinně houpalo nohama. Pomalu se přikradl blíž.
„Copak, holčičko, ztratila ses?“ zasyčel pak, olízl si rty svým dlouhým jazykem a položil jí ruku na rameno. Těšil se, jak začne ječet, jenže ona nehnula brvou.
[„Ne, pane, lovím zkurvysyny,“] odvětila s ledovým klidem a milého průzkumníka našli až druhý den, pověšeného na stromě, zmučeného a skalpovaného.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Předtucha
« Reply #3 on: 24. Jul 2013, 20:37 »
Předtucha (19 BBY)

„Dej si pozor, holčičko, ať se v lese neztratíš. Když tě jednou polkne stín, na cestu se nevrátíš. Do nejhlubších černejch lesů, tátové už nemůžou. Drž se holka světla v dálce, stíny totiž jenom lžou…“
„Hezká písnička,“ pousmála se Jessica.
„Neumím zpívat,“ zakroutil hlavou Chlouppek.
„To nevadí. Stejně se mi líbí. Budu si jí pamatovat,“ slíbila upřímně.
„Pamatuj,“ obejmul jí a než stihl říct, že ji má rád, probudila se s nepříjemným pocitem, zabodávajícím se jí do šíje. Zamžourala po okolí a temný les jí odpověděl nepřirozeným tichem.
„Vstávej,“ šťouchla loktem do chrupkajícího Simby, „měli bychom hned vyrazit.“
[„Bez snídaně?!“]

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: