Author Topic: Téma číslo 436 (10. 7. 2013) - Neděkujem - vypadněte  (Read 1166 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Neděkujem - vypadněte

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Vyfakovaní vykupitelé
« Reply #1 on: 09. Jul 2013, 16:42 »
Vyfakovaní vykupitelé (2186)

Heshtok se Reaperům jevil jako perfektní cíl.
Primitivní rasa zmítaná vnitřními nepokoji, bez jednotné vlády a s minimem pokročilejších zbraní, to vše na planetě, která vypadala, že už pár invazí extragalaktických strojů na smrt zažila. Reapeři zaútočili jen malou jednotkou, neočekávajíc větší potíže. Jejich cílem bylo nastolit na chaotickém světě pořádek, za jaký by jim místní měli ještě poděkovat. Žádné další rozepře, žádné další krveprolití, konec věčného boje o poslední zdroje a konečné sjednocení celé rasy. První kanibalové přistáli v hnusné pustině krátce nad ránem a zahájili spásnou sklizeň.
Domorodci je svým zuřivým, okamžitým a překvapivě účinným odporem dokonale zaskočili.

Fandom: Mass Effect
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Nezvaní hosté
« Reply #2 on: 09. Jul 2013, 18:18 »
Nezvaní hosté (2187)

Neustávající klepot na dveře ho vytáčel a rušil od kreativních věcí, jako jsou chlast a chlebíčky. Říkal si, že bude dělat mrtvého brouka a klepot přestane. Mýlil se. Povzdechl si, zmuchlal vidličku a vydal se vstříc dveřím, které byly zdrojem toho hluku, a už po cestě si připravoval ten nejzlejší ze zlých pohledů. Otevřel dveře. Jeho zlý zlý pohled buď selhal nebo proti němu byli imunní, protože se na něj reklamním úsměvem usmívala reklamní dívka s reklamním klukem.
„Dobrý den, nechcete si promluvit?“ začali podezřele.
„Ne.“
„Naše modlitby zachránili i váš život.“
„Dík,“ zabručel a práskl dveřmi, „příště poděkuju brokovnicí.“

Fandom: Mass Effect

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Konzervativní kakabusové
« Reply #3 on: 09. Jul 2013, 18:34 »
Konzervativní kakabusové (30 BBY)

Většina mistrů by misi, která zahrnovala návštěvu coruscantské opery, uvítala s náležitým nadšením. Champbacca vypadal tak nenadšeně, až se jeho milá padawan začala vyptávat.
[„Já tam mám tak trochu zákaz vstupu,“] začal pomalu, což zavánělo vtipnou historkou, a taky že jo. [„Před pár lety mě pozvali, jestli bych nevystoupil na jednom dobročinném koncertu. Samozřejmě jsem kývl a dal do toho vystoupení všechno, ale ani mi nepoděkovali, vyhodili mě a poslali stížnost Radě.“]
„Asi jim to nesedlo,“ opáčila.
[„No já si hlavně spletl sál a vlezl jsem na smuteční obřad nějakého páprdy, ale stejně, takhle tam na dudy ještě nikdo nehrál.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: