Author Topic: Téma číslo 430 (4. 7. 2013) - Kočárek  (Read 1420 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 430 (4. 7. 2013) - Kočárek
« on: 03. Jul 2013, 21:26 »
Kočárek je kočárek, ale kocovina je kocovina.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Designový overkill
« Reply #1 on: 04. Jul 2013, 12:40 »
Designový overkill (2183)

„Co to stavíš?“ zeptala se Filia, když nečekaně vešla do dílny své družky. Čím víc se jí blížil termín porodu, tím méně věcí ji nechali dělat, takže se většinou lehce vztekle potulovala po základně a hledala, do čeho píchnout, ideálně doslova.
„Řekla jsem si, že by se malé hodil kočárek,“ odvětila Narva, aniž by se otočila, a nadále utahovala šroub.
„S generátorem štítů a plazmovou věží?“ podivila se zcela upřímně asarijka a pobaveně vytřeštila oči na ten tank.
„Možná jsem se nechala trochu unést,“ přiznala quarianka, ale Arya'Raan nar Vesna měla suverénně nejlepší kočárek ze všech děcek široko daleko.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Ejzenštejnský expres
« Reply #2 on: 04. Jul 2013, 13:00 »
Ejzenštejnský expres (15 BBY)

Odpolední slunce svítilo na nádhernou promenádu v Theedu, vzduchem poletoval bezpočet exotických ptáků a po schodech dolů k řece se s narůstající rychlostí řítil dětský kočárek.
„Pomozte mi někdo, zastavte ho!“ křičela babička, která za kočárkem stále více zaostávala, a Simbacca ji nemohl neslyšet. Váhal, zda nesáhnout po Síle, ale kdo ví, jestli tu někde nečíhají inkvizitoři.
Nikdo jiný se k chytání neměl, kočárek v rychlosti lehce nadskočil, načež dopadl a ozval se zvuk, který Simbacca jasně vyhodnotil jako cinknutí sklenic s marmeládou. Jahodovou.
Takže se samozřejmě rozeběhl jako o život a těsně před smrtícím nárazem kočárek chytil a zachránil.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Lepší souhlasit
« Reply #3 on: 04. Jul 2013, 16:26 »
Lepší souhlasit (2188)

Jako zodpovědný otec se Grok potýkal s mnoha rozhodnutími, mezi kterými nechyběla i volba správného kočárku pro jeho ratolesti.
„A to koupíš každému tomu mrněti vlastní kočárek?“ vyzvídala Bon, když s ní to hrozné téma probíral.
„Blázníš?“ zakroutil hlavou. „Tři sta jich kupovat nebudu. Já se starám jen o Loba s Morbem, zbytek děcek patří klanu Princezny. Nejraději bych je tahal jak indiánská babička a nemusel bych si s tím lámat hlavu.“
„No to nesmíš! Kočárek potřebujou!“
„Proč?“
„Protože je to hezký, můžeš je vozit, je to mnohem bezpečnější a-.“
Grok neodporoval. Jen udělal legendární gesto vlasatého pána Tsoukalose. Ženy.

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: