Author Topic: Téma číslo 428 (2. 7. 2013) - Jseš brouk a nevim jakej  (Read 1220 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Jseš brouk a nevim jakej, ale stejně tě zblajznem.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Entomologové
« Reply #1 on: 02. Jul 2013, 13:26 »
Entomologové (ožerem si držky BBY)

[„Víš, Wyrrgy,“] oslovil Champbacca nadlidsky silného bijce a evidentně už měl trochu upito, [„dlouho jsem přemýšlel, proč si z tebe furt děláme prdel, a asi jsem na to přišel.“]
„Já mám taky teorii,“ přisadil si Chlouppek, jenž zrovna doexoval flašku absinthu, a spořádaně čekal, až na něj přijde řada.
[„Ty jsi prostě jako takovej ten brouk, co si teď nemůžu vzpomenout, jak se jmenuje,“] spekuloval Wookiee a hledal pravdu na dně půllitru.
„Myslíš hovnivála?“ radil komplic.
[„Ne.“]
„Veš?“
[„Ne, už to mám, Pytlík!“]
Nikoho nezajímalo, že to Wyrrgy neslyší, protože ho před čtrnácti dny nechali zavřeného v kumbálu na košťata.

Fandom: Star Wars
#panska_jizda
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Promarněné poznání
« Reply #2 on: 02. Jul 2013, 15:49 »
Promarněné poznání (20 BBY)

Simbacca začínal být poněkud frustrovaný. Už skoro dvě hodiny se marně snažil identifikovat druh jednoho fakt pěkného brouka, co ho našel při procházce kolem akademie, a nepomohl mu ani nejnovější určovací klíč.
Ať už v pracce držel cokoliv, s velkou pravděpodobností to byl úplně nový živočišný druh. Čistě teoreticky by mu tedy jako objeviteli mohlo náležet právo brouka pojmenovat a zapsat se tak do dějin galaktické broukologie. A měl hned několik výtečných nápadů, například ninulák, wyrržík, keisellice nebo vojťucha.
Pak si ale uvědomil, že to je hrozná zodpovědnost, brouka jemně zahodil do křoví a šel si radši dát druhý oběd.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Přesnídávka
« Reply #3 on: 02. Jul 2013, 22:52 »
Přesnídávka (20 BBY)

„Mmm, ty teda seš!“ rozplývala se Jessica a se soustředěným výrazem přežvykovala ukouslé sousto její nejčerstvější pochoutky a nemohla se ho nabažit. „Simbo, vem si taky.“ Ukázala na trouchnivějící kůru, na které se na zádech váleli brouci, které jeho mistryně s takovou chutí pojídala.
[„Om nom nom,“] mrmlal, jakmile ochutnal prvního a následně do sebe začal soukat dalšího, [„vážně dobrota. Měli bychom si je vzít sebou a udělat farmu.“]
„Chutnaj ti, viď?“
[„Víc jak kuře,“] přiznal, i když měl kuře taky rád, [„co jsou vůbec zač?“]
„Nevím,“ pokrčila rameny a dala si pauzu na rozkousání posledního sousta, „ale jsou boží.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: