Author Topic: Téma číslo 343 (8. 4. 2013) - Exodus 4.24  (Read 1388 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 343 (8. 4. 2013) - Exodus 4.24
« on: 07. Apr 2013, 00:30 »
Pár řádků pod tím s holí se Mojžíš vydává zpátky do Egypta a je tam jedna pasáž, které vůbec nerozumím a která se na téma moc hodí.
I stalo se, když byl Mojžíš na cestě v hospodě, že se obořil na něj Hospodin, a hledal ho usmrtiti.

A nechápu nejen ji, ale i celou tu věc kolem, s obřízkou a vůbec.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Alkoholová přesnídávka
« Reply #1 on: 07. Apr 2013, 10:02 »
Alkoholová přesnídávka (popisuje jeden z příběhů odehrávající se v čtyřměsíčním období, které je zmíněno v drabble Opuštěná opice)

I stalo se, že během jejich čtyřměsíčního tahu zakotvili v hospodě Zkouřenej vřed a objednali si Wookiee-wango. Teplé. Tamní na ně koukali jak telata na kriket a štamgasti se nesmáli jen proto, že se báli, že by dostali na držku.
„Nemáme,“ odpověděl lítostivě hostinský a ukázal na široký sortiment alkoholu za sebou, „ale třeba si něco vyberete.“
„Dobře, no, hic. Tak berem všechno.“
[„Až to naskládáte na stůl,“] hrozil prstem Champie, [„tak rovnou skočte do skladu pro další, ať pak nezdržujete.“]
„Co blbnete, chlapy!“ zakroutil hlavou hospodský. „To vás mám zabit?!“
„Wookiee style, pyčo.“
[„Tak šup šup, než stihnu vystřízlivět!“]

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Heretik
« Reply #2 on: 07. Apr 2013, 11:32 »
Heretik (4120)

Po polní cestě na kolonii Helsinborg poskakoval místní zemědělec, pískal si finskou hymnu a moc se těšil, jak zapadne do hospody a bude s kamarády hrát karty až do rána. Náhle se však zarazil a jeho mysl pojala myšlenku nečekanou, neznámou a taky docela dost kacířskou.
Dá si víno!
Nebesa nad ním se náhle zatáhla, zčernala a na zem těsně před něj dopadl balvan o velikosti osobního automobilu. Kámen, ač od průletu atmosférou ohořelý, měl na sobě zřetelný runový nápis.
„Jak zkusíš ten hnus pouhým koutkem úst, tak další kámen spadne na tvůj krk.“
Pokrčil rameny a dal si pivo.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Trýznivý trest
« Reply #3 on: 08. Apr 2013, 00:13 »
Trýznivý trest (22 BBY)

[„Synu?“] otázal se Champbacca velice opatrně, když osloveného viděl, jak se plazí směrem od akademického nádraží. Vypadal, jako by ho přejel parní válec tam a zpátky a vydával zvuky, co by spolehlivě vyděsily uleželou mumii.
[„Já za to nemůžu,“] vysypal ze sebe s trochou obtíží, [„šel jsem ti pro to pivo, jak jsi mě prosil, a pak se najednou začaly dít divné věci. Obloha zčernala, spustilo se zemětřesení a uhodil do mě blesk. Je štěstí, že jsem to vůbec přežil.“] Velmistr se zamyslel.
[„Napíšu Ringovi, ať ti příště dělá piňakoládu jen s půlkou rumu.“]
Ještě že metro mělo zabudovaného autopilota.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: