Author Topic: Téma číslo 339 (4. 4. 2013) - Genesis 22.10  (Read 1327 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 339 (4. 4. 2013) - Genesis 22.10
« on: 03. Apr 2013, 12:10 »
Přeskočíme teď tu nudnou část s množením lidí, potopou a dalším množením lidí a dostáváme se zhruba do prostředka první knihy Mojžíšovy, kde se jednotliví praotcové vydávají do všech koutů světa a moc si to užívají. Tam rozhodl se Všemohoucí, že vyzkouší víru Abraháma, bude po něm chtít obětovat syna a došlo to až sem:
I vztáhl Abraham ruku svou, a vzal meč, aby zabil syna svého.

Bůh pak samozřejmě po andělech vzkázal, že si z Abrahama jenom dělá prdel, ale jejich vztahu to asi moc neprospělo.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Škůdce v rodině
« Reply #1 on: 03. Apr 2013, 13:06 »
Škůdce v rodině (2192)

„Áááá,“ prohnal se malý Lobo obývákem následován Grokem, který měl v ruce Sekáč a ať už měl v úmyslu cokoliv, vypadalo to opravdu děsivě.
„Ocko!“ zařvala na ně Saphy  a když volaný vykoukl zpoza dveří, zamračila se na něj, že by zkyslo mléko. „Poď sem.“ Přikázala a ukázala prstem. Grok poslušně vyšel a ukázalo se, že malého zabijáka drží za krk dva metry nad zemí. Sekáče sklonil teprve před okamžikem.
„O čo ide teraz?“ založila ruce v bok jako paní učitelka.
„Ten malej prevít mi snědl všechny skleničky!“
„Veď je ješ tiež.“
„A tobě čokoládu s vínem.
„Ty jeden malý!“

Fandom: Mass Effect

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Kdo pozdě snídá, sám sobě škodí
« Reply #2 on: 03. Apr 2013, 13:09 »
Kdo pozdě snídá, sám sobě škodí (22 BBY)

[„Tak jo, děcka,“] ohlásil Champbacca, sotva se za ním zavřely dveře tělocvičny, [„mistr Yussi mě poprosil, abych vám předvedl nějaké fígle z Nimanu, že jsem na něj lepší, tak se do toho dáme.“]
Vzorově nastoupená třída ho nadšeně pozdravila úklonem, ale on se přesto chvíli zarazil a čmuchal.
[„Taky cítíte kokos?“] Ostatní začali čmuchat, ale Simbacca se rychle přiznal.
[„Jsem měl k snídani sušenky.“]
[„Myslíš ty moje sušenky, ty hade?“]
[„Asi. Jsem po těch cereálních broucích měl ještě hlad.“]
[„Mých broucích?“] zařval jeho milovaný otec, natáhl ruku, Silou si přitáhl cvičný meč a začal ho chudáka malého rubat hlava nehlava.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Obětní oliheň
« Reply #3 on: 03. Apr 2013, 15:14 »
Obětní oliheň (2174)

Ibrahim toho od života nečekal mnoho. Jakožto vrchní čistič trubek v chrámu na Kahje si nežil špatně, jeho rodina prosperovala a brzy se měl stát dědečkem.
Pak se ale jeho synovi stala podivná nehoda, po které jej nepoznával. Začal být nedochvilný, nepředvídatelný, místy hrubý až zlý a hlavně nezdravil ostatní obyvatele podmořského města.
Ibrahim se dlouho radil s Povznašeči, preventivně se vyzpovídal a nakonec se rozhodl vykonat, co muselo být vykonáno. V noci vplul do synova pokoje, chapadly uchopil energokrumpáč, zavřel oči a napřáhl se ke smrtícímu úderu z milosti.
Bohužel si nevšiml, že Nefastis se v tu chvíli probudil.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: