Author Topic: Téma číslo 327 (23. 3. 2013) - Kolíbka  (Read 2140 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 327 (23. 3. 2013) - Kolíbka
« on: 22. Mar 2013, 18:08 »
Kolíbka je fajn, ale drabble je drabble

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6266
  • The Progeny
    • View Profile
Dost dobré dědictví
« Reply #1 on: 23. Mar 2013, 14:15 »
Dost dobré dědictví (21 BBY)

Návštěva Kashyyyku byla za nimi a přišel čas vybalovat všechno to přivezené dědictví.
V nákladovém prostoru Jungle Jetu, kam se právě přišel podívat každý zvědavec z akademie, se nacházelo několik krabic pekařského a řezbářského náčiní, dvoje povlečení, pět pytlů hrubé mouky a desítka beden s rozličným dalším obsahem, nicméně Simbaccu nejvíc zaujala kolébka v rohu a samozřejmě se hned zeptal, na co že to je.
[„Ta byla moje,“] odpověděl Champbacca zcela otevřeně, [„a říkal jsem si, že by se ti třeba jednou mohla hodit.“]
To ovšem netušil, že ten debil v ní bude sjíždět rampu po obvodu hlavní jeskyně enklávy.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8505
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Prokletí profesionálové
« Reply #2 on: 23. Mar 2013, 14:30 »
Prokletí profesionálové (25 BBY)

Byli tak dobří, že je Rada posílala jenom na mise, kam nikdo jiný chtít nechtěl. Pravda, to mohlo souviset i s jinými věcmi, než s kvalitou.
Byli tak dobří, že se nezalekli ani jediné podobné akce a s lehčím brbláním se vždy vypravili zachraňovat princezny ze septiků galaxie a vyjednávat mír mezi inteligentním blátem a méně inteligentními prdícími příšerami.
Teď ale Champbacca s Jessicou dostali úkol, který je k smrti vyděsil. Při pohledu na kolébku plnou modrého fujtajblu, který měli hlídat, by se v nich krve nedořezalo, a co teprve když o pár chvil později našli tu samou kolébku prázdnou.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Melouch
« Reply #3 on: 23. Mar 2013, 22:58 »
Melouch (14 ABY)

[„Jdu za tebou s prosbou, Chlouppku,“] sípal skrz dýchací masku Wyrrgy a převážně se při tom koukal na podlahu, která se mu zdála najednou velice zajímavou.
„Co zas chceš?“ Chlouppek mu nevěnoval ani pohled a pokračoval v připravování hostiny. Aby ne, když přiletí Champie i se Simbou. A na to potřebuje jídla jak pro venator.
[„No, tak nějak jsem vzpomínal a uvědomil si, že jsi vlastně tesař, viď?“]
„Jo, to jsem.“
[„Takže umíš pracovat se dřevem…“]
„Sem tam.“
[„Co?“] povídal se na něj zmateně Wopičák. Bratranec už mu pohled věnoval, ale nebyl nijak lichotivý. [„Jo, no, potřebuju kolíbku. Hádej proč?“]

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: