Author Topic: Téma číslo 315 (11. 3. 2013) - Středověk  (Read 2119 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 315 (11. 3. 2013) - Středověk
« on: 10. Mar 2013, 21:19 »
Tvoje prdel pozná v pekle Středověk, pokud nepíšeš drabble

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Paradoxní pokrok
« Reply #1 on: 11. Mar 2013, 20:12 »
Paradoxní pokrok (21 BBY)

Do jídelny, kde zrovna seděli jenom velmistr a Yussi, nakráčela postava nová. Hraběnka de Royarc se snažila vypadat naštvaně, ale bosá, s jedním ručníkem kolem těla a druhým přes vlasy působila spíš jako zmoklé koťátko.
„Ten předpotopní bojler musí pryč,“ postěžovala si hned mezi dveřmi, „někdo zase vyplýtval všechnu teplou vodu. To se můžeme rovnou sprchovat venku pod vodopádem a mlátit se kopřivami.“ Myslela to samozřejmě ironicky, ovšem to si vybrala špatné obecenstvo.
Takže výměny bojleru se sice nedočkala, zato přeměny koupelny ve stylovou středověkou lázeň ano. A nakonec ani moc nelitovala, dokud nezjistila, z čeho se dělá ten šampón.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Mučení strojem času
« Reply #2 on: 11. Mar 2013, 20:23 »
Mučení strojem času

Za ta léta, co se Edvin plavil vesmírem ve své planární lodi, se na její palubu podívalo hned několik ne zrovna přátelských bytostí. Většina z nich tam byla dopravena použitím většího či menšího násilí a k vlastnímu překvapení okusila komfort tamní mučírny.
Zní to násilně a krutě, ale místnost byla ve skutečnosti spíš skladištěm předmětů, které nikdo neuměl identifikovat, a tedy byly označeny za mučící nástroje. A všichni, kdo tam byli vyslýcháni, se rozpovídali hned po uvítací větě, kterou pronášel Magnar a která zněla:
„Koukej mluvit, zmrde, nebo tvoje prdel pozná středověk. Případně tě tam hodíme celýho, to tě naučí.“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Lekce historie
« Reply #3 on: 11. Mar 2013, 21:23 »
Lekce historie (2183)

„Svět vypadal úplně jinak,“ barvitě gestikuloval TJ a jen se štěstím nikoho nesestřelil. „Východ byl plnej skřetů a Francie zbabělejch elfů. Pořád se válčilo, a tak.“
„Ale hovno!“ odporoval mu Lucas Marlov. „Zas kecáš píčoviny.“
„Hoď se do klidu, brácho. Já jsem na rozdíl od tebe dával při dějáku vždycky pozor. Středověk mě bavil nejvíc. Mám ho v malíku.“
„Vsadím se, že tomu, co tu kvákáš, fakt věříš,“ zakroutil kolega bezpečák hlavou a pokoušel se vyklidit pole, než ten šašek vypustí z úst něco dalšího.
„Dyť jsou toho plný knížky a filmy. To je fakt!“
„To je Pán prstenů, chytráku!“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: