Author Topic: Téma číslo 307 (3. 3. 2013) - Šibenice  (Read 1316 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 307 (3. 3. 2013) - Šibenice
« on: 02. Mar 2013, 16:43 »
Šibenice je ten správný nástroj pro nastartování motivace k psaní drabble.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Když spadne Powerpoint
« Reply #1 on: 02. Mar 2013, 18:41 »
Když spadne Powerpoint (21 BBY)

Místnost se topila v šeru, vládlo v ní naprosté ticho a jen občasný pohyb nasvědčoval tomu, že tam vůbec někdo je. Všechny strachem paralyzované postavy zařezaně seděly a upřeně sledovaly zosobněnou smrt před nimi.
„Úůůů,“ zaúpěl náhle Vojta vyděšeně, sinavá tvář před tabulí skepticky zavrtěla hlavou a křídou zaskřípala o tabuli. Vojta zmlkl a kdyby se tam vešel, zalezl by pod lavici.
„Áááá!“ přerušil dlouhé trýznivé ticho Rahm, bledule se pousmála, přiložila křídu k tabuli a dovnitř vešel velmistr.
[„Systém pojede za minutku,“] ohlásil a podíval se na tabuli, kde stála školnicí nedokreslená šibenice, [„a abstinence je fakt blbá tajenka.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Elaborovaný eufemismus
« Reply #2 on: 02. Mar 2013, 19:21 »
Elaborovaný eufemismus (19 BBY)

[„Tohle se nám moc nepovedlo, co?“] konstatoval Simbacca a rezignovaně přešel na druhou stranu temné místnosti, kde si sedl do slámy. V porovnání s jinými celami, do kterých je tu a tam někdo zavřel, to tady vlastně bylo docela luxusní.
Jessica se také přesunula ode dveří dál, pro změnu k zamřížovanému oknu, aby se podívala ven a obhlédla situaci. Rovněž standardní postup.
[„Vidíš tam něco?“]
„Jo, staví tam takové... houpačky,“ shrnula to a lehčím zalhaním ubrala na krutosti reality.
[„Ale né, já se nechci houpat, jsem zrovna po jídle a bude mi akorát blbě. To ať mě snad radši zabijou.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Fronta na jeviště
« Reply #3 on: 03. Mar 2013, 12:48 »
Fronta na jeviště (19 BBY)

[„Nosíš smůlu, víš to?“] zabrblal Simba a pozoroval pod nohami jistě něco náramně zajímavého.
„Jo já vím,“ odpověděla Jessica. Pro změnu pozorovala něco úžasného na nebi, což bylo fakt fajn, ale nebylo to to, co by jí a Simbu mělo zajímat. Zajímat by je měla hezká, bytelná šibenice s propadlištěm, která na ně čekala. Stála na ní docela dlouhá fronta a oni byli téměř na jejím konci.
„Teď nekoukej,“ přikázala padawanovi a sama po očku pozorovala, co se děje. První zlomený vaz, pak druhý. Kat neměnil lano podle váhy odsouzeného, takže bylo jen otázkou času, než to někomu urve hlavu.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: