Author Topic: Téma číslo 4466 (22. 7. 2024) - Železo  (Read 40 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4487
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 4466 (22. 7. 2024) - Železo
« on: 21. Jul 2024, 20:52 »
Dneska dostanete dyk more Železo.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8671
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Maryllin magnetismus
« Reply #1 on: 22. Jul 2024, 00:27 »
Maryllin magnetismus

Přezdívku Železňačka si Maryll plně zasloužila. V žádné jiné by se tak neodrážela skutečnost, že to byla drsná rytířka Jedi, co se ve vymazleném rytířském brnění vrhala do bitev, rytířsky chránila klony a rytířsky se oháněla mečem. Každý z klonů, co ji někdy viděl, si alespoň na okamžik přál být takový tvrďák jako ona, každý z těch, co o ní jenom slyšeli, si ji přál vidět. Nebo aspoň zahlédnout její brnění, v případě největší smůly aspoň z dálky vidět, jak střílí z té pušky, co vyžadovala stejně železnou vůli jako ruku.
V onom brnění ale paradoxně neměla železa jediný atom.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6405
  • The Progeny
    • View Profile
Rez z Raxusu
« Reply #2 on: 22. Jul 2024, 00:43 »
Rez z Raxusu

[„Chutná to teda trochu jako drátěnka prolitá okenou,“] shrnul Champbacca své pocity krátce po poválení obsahu kalíšku na jazyku, [„ale za mě dobrý, dolejvej.“]
Anna-nana tedy dolil a radost měli oba, takovou, že hrozilo brzké vyvalení zbytků Jawových zásob.
„Dík, toho si cením. Trochu jsem vylepšil postup, víš? Pálili to tu už dřív, ale to se nedalo.“
[„A co že to vlastně je?“]
„Říkáme tomu rezavá houbovice a dá se to pít i použít k obohacení paliva. Je v ní teda trochu víc železa, než by povolovaly hygienický normy, ale na to furt sereš, ne?“
[„Na to se klidně napiju!“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4487
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Korozivní kvéry
« Reply #3 on: 22. Jul 2024, 00:48 »
Korozivní kvéry

„Mám dobrou a špatnou zprávu,“ hlásil poslíček malému zmrdovi a Putini se na něj jenom beze slova podíval, což byl jasný pokyn pokračovat.
„Tak předně jsme začali odlévat zbraně ze železa a celkem se nám daří držet plán, takže další speciální vojenská operace bude moci začít dle plánu.“
„Hm,“ zabručel Putini, „akorát budou stát ještě víc za hovno než teď. Ale chápu, čekal jsem to i horší, a jaká je ta dobrá zpráva?“
„No, víte, dobrá byla ta o tom železe,“ vypadlo z posla poněkud zaraženě. „Špatná je, že i toho máme málo a brzo budeme muset přejít na hliník.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 993
  • Relic of the Past
    • View Profile
Past schovaná v pasti
« Reply #4 on: 22. Jul 2024, 18:34 »
Past schovaná v pasti

"Želízka! A rychle!" řekl šerif.
"Ale notak, Jamesi." snažil se zbytečně bránit Morvin.
"Žádný Jamesi vole, řekl jsem ti, že jestli se ještě někdy vrátíš, skončíš hluboko v hladomorně z kama se ani ty tvoje hbitý prsty nedovedou vyškrávat."
"Já myslím, že mě podceňuješ. Po tom všem, co jsme spolu zažili." řekl se smíchem rogue.
"Ne právě proto tam jdeš hned. Bez keců." řekl neústupně šerif a pokynul strážcům ať Morvina důkladně spoutají želízky a seberou mu veškeré zbraně a triky v rukávech.
"Počkat, tady něco nehraje." zastavil se na chvíli muž zákona.
"Tole je i na tebe moc přímočarý."

Fandom: Dnd for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: