Author Topic: Téma číslo 4457 (13. 7. 2024) - Neon  (Read 36 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4496
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 4457 (13. 7. 2024) - Neon
« on: 12. Jul 2024, 20:29 »
Dneska dostanete Neon.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4496
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Plyn nad pěchotu
« Reply #1 on: 13. Jul 2024, 23:27 »
Plyn nad pěchotu

„Můj vůdče, pane?“ zasalutoval generál na hologram malého zmrda a Putini šel rovnou k věci.
„Mám pro vás nové rozkazy,“ pravil a úplně ignoroval, že za generálem vybuchují dělostřelecké granáty, které jeho vojáky trhají na kusy.
„Nová strategie, pane?“ nadběhl si generál, doufaje, že dostane rozkaz k ústupu. Rád by totiž přežil.
„Svým způsobem. Chci, abyste od teď místo praček a záchodových mís brali hlavně zářivky.“ To byla zajímavá změna, takže si generál dovolil dotaz, jen co ze sebe tedy oklepal spršku čerstvé hlíny.
„Ale proč, můj pane?“
„Poradci říkali, že neon je vzácný plyn, tak ho určitě poberete víc!“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8680
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Názory na neon
« Reply #2 on: 13. Jul 2024, 23:37 »
Názory na neon

Ten neonový nápis nebyl úplně korektní a jistou sortu kolemjdoucích mohl dráždit, ale to byl tak nějak záměr. Co si budeme povídat, byl to poutač na bordel, co se jmenoval Buchtičky s krémem, tak to bylo vlastně docela ložené. A i negativní reklama je reklama, ne?
Takže ctěný starosta Pinkyville sem tam dostal stížnost, že ty buchtičky, na kterých pravidelně problikává potřísnění bílým krémem, nejsou vůbec vkusné, takhle blízko pláže by neměly být vůbec zapnuté a vůbec, úroveň!
Ovšem na na Zeltrosu se takových puritánů moc nenašlo, takže to nijak zvlášť neřešil a ty lepší si jenom vyvěsil na nástěnku.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6421
  • The Progeny
    • View Profile
Náckové na náplavce
« Reply #3 on: 13. Jul 2024, 23:45 »
Náckové na náplavce

„Hele, možná tu procházku na den odlož,“ varovala Caitlyn kapitána Finnianssona, jenž se zrovna chystal opustit Sviňuchu a zamířit do víru přístavního města. Zarazil se, ale samozřejmě chtěl vědět podrobnosti.
„Proč?“
„Koukala jsem na internet a prý mají dneska po nábřeží pochodovat neonacisti.“
„Cože?“ zhrozil se Fróði, jehož víra v lidstvo nebyla nikdy z nejsilnějších.
„To jsou takoví ti hajlující vyholení jelimani, co by Ira se smíšenou krví mohli minimálně zmlátit, víš?“
„Jo, to já jako chápu, ale jak jako neonacisti?“
„No, jako že to nejsou původní nacisti, ale podobný ludry, jen novější.“
„Aha, já se lekl, že budou svítit.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1000
  • Relic of the Past
    • View Profile
Krize
« Reply #4 on: 14. Jul 2024, 07:39 »
Krize (nedělní žolík)

Už nemohl dál. Věděl, že zranění zvládne, jeho psychická stránka v tuhle chvíli byla ten problém. Měl problém udržet se na nohách. Šum padajícího deště, který topil to špinavé město, narušovalo jen bzučení starých neonových cedulí a nápisů, které lemovaly uličku kam jen oko dohlédlo. Najednou toho bylo moc a on padnul na kolena a musel se chytnout za rdce. Během toho pohybu mu vypadla zbraň na zem a jeho meč se přes pouzdro lehce zaryl do mokré země. Déšť se mu dostával pod koženou bundu a neony začínaly bzučet s nesnesitelnou intenzitou. "Je tohle ten moment?" řekl si pro.

Fandom: Pathfinder's Song
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: