Author Topic: Téma číslo 4443 (29. 6. 2024) - Milionář z chatrče  (Read 42 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8680
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pro velký úspěch je tu opět Milionář z chatrče.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6421
  • The Progeny
    • View Profile
Zasmrádlý zbohatlík
« Reply #1 on: 28. Jun 2024, 14:35 »
Zasmrádlý zbohatlík

Během svého pobytu mezi prostými Inuity potkala Hillary celou řadu bizarních postaviček, od jednookého drsňáka, co dával žralokům pěstí, po místní ekvivalent feministky, které nemohla svým způsobem nedržet palce.
Zdaleka nejvíc na ni ale zapůsobil jeden rybář, co na první pohled vypadal docela normálně, chováním z průměru nijak nevybočoval a dokonce spolu prohodili pár vysloveně běžných slov. Tedy nešlo o žádného cvoka, nýbrž o aktivního člena komunity, co sídlil v chýši na okraji vesnice a rád komukoliv pomohl.
Bizarní byl proto, že kolem té chatrče sušil obrovské kusy ambry, jejíž cenu si Hillary dovolovala odhadnout na pěkných pár milionů liber.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4496
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Chujové z chatrčí
« Reply #2 on: 28. Jun 2024, 14:53 »
Chujové z chatrčí

„Nefňukej, podívej se, kam to dotáhl Putini!“ káral jeden Jawa druhého a zdaleka nebyli jediní, mezi kterými k podobné slovní výměně došlo. Velký vůdce a malý zmrd byl jako příklad někoho, kdo to z bídných poměrů chatrče uprostřed pouštní síče dotáhl na milionáře, využíván fakt často, a to zdaleka nejen Jawy, co opravdu bydleli v chatrčích.
„No jo, ale ten má k ruce tajnou policii, s tou se miliony střádaj snadno,“ namítal káraný a dál smutně koukal na košík, který pletl.
Smutné, jistě. Ještě smutnější bylo, že ten první k oné tajné policii patřil, kolegu naprášil a odvedl do lágru.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8680
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bratranec z barabizny
« Reply #3 on: 28. Jun 2024, 15:09 »
Bratranec z barabizny

„Jste mi nějaký povědomý,“ uvítal Iggyho recepční hotelu a oslovený Ortolan tušil, co přijde. Nebylo to totiž ani zdaleka poprvé.
„Možná se tu přede mnou stavoval můj bratranec Paggy?“ nadhodil tedy, aby recepčnímu ulehčil přemýšlení, a nemýlil se.
„No jistě, ten miliardář, co tu byl minulý týden!“ zajásal, čímž zajistil, že Iggyho ochota mu pomoci s čímkoliv dalším, šla definitivně do hajzlu.
„Hovno miliardář!“ opáčil trochu víc zhurta, než by bylo zdrávo, ale mějme pochopení, byl už frustrovaný opravdu dlouho. „Je to jenom milionář a vůbec se divím, že vytáhl paty z té své chatrče, aby se ubytoval zrovna tady.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1000
  • Relic of the Past
    • View Profile
Opakované setkání u chatrče
« Reply #4 on: 28. Jun 2024, 20:14 »
Opakované setkání u chatrče

"Znovu? Vážně?" zeptal se znechuceně lovec odměn.
"Co já vím, třeba jsi od posledně sehnal nějaké další víčko"
"Malcolme, tímhle jsme si prošli. Já o ty tvé miliony a miliony nestojím." řekl Roy.
"Pro mě za mě si tu fabriku dojdi vystřílet a odnes si z tama víček co jen hrdlo ráčí. S rudou hvězdou nebo bez. Nemůžu ani popsat jak moc mi to je volný. Poklad i tvoje snaha do toho namočit co nejvíc lidí." dodal, přehodil pušku zpět přes rameno a začal kráčet znovu směr Freeside.
"Ale já mám v rukou zbraň."
"A mně je to u prdele."

Fandom: Fallout
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: