Author Topic: Téma číslo 300 (24. 2. 2013) - Lupiči na recepci  (Read 1583 times)

Innes

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Recepcí je v původním textu myšlen banket plný důležitých osobností. Ve vašem případě se však fantazii meze nekladou,

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Vážení Loupežnici
« Reply #1 on: 24. Feb 2013, 17:26 »
Vážení Loupežnici (1722)

„Pan Grok, Vepa, Toka a Gero, nechť se dostaví na recepci,“ ozvalo se z hotelového rozhlasu a jmenovaní se na sebe tázavě podívali.
„Cítím nějakou levárnu,“ zabručel batarian Gero a vstal od hromady drahokamů, kterou s kolegy třídil. „Raději balíme.“
„Klid, Vočko,“ zatočil na prstě pistolí Grok. „Dojdu to omrknout a vy to dokončete. Zítra ráno máme sraz s kupcem.“
„Co když budou problémy?“ Toka ani neodvrátila zrak od kopice a její quarianské prsty kmitaly obdivuhodnou rychlostí.
„Tak je vyřeším.“
„Buď opatrný,“ varoval ho ještě Vepa a položil si vedle sebe odjištěný samopal…
Místo problémů je pozvali na večerní banket.

Fandom: Mass Effect

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
V lepší společnosti
« Reply #2 on: 24. Feb 2013, 19:41 »
V lepší společnosti (26 BBY)

Seděl jsem na balkónku nad tanečním parketem a konstantně bručel. Vždycky jsem nenáviděl podobné akce spočívající v hlídání bandy veledůležitých kravaťáků. I kdybych je lapil při domlouvání kdejaké nekalosti, měl jsem explicitně zakázáno je zmlátit.
[„Vidíš to procesí, co zrovna přišlo?“] promluvil jsem směrem k Jessice a pokračoval, aniž bych čekal na reakci. [„Je to známá famílie, fotr mafián, matka kreativní účetní, obě děcka tuneláři. My musíme zjistit, kdo ze zdejších byrokratických lupičů jim dává tipy.“]
Otočil jsem se, protože neobvyklé ticho z její strany přešlo v chrápání. Asi bych jí měl přeci ještě pořád objednávat spíš limonádu než absinth.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Pitomý přešlap
« Reply #3 on: 24. Feb 2013, 23:02 »
Pitomý přešlap

„Všichni ruce nad hlavu a žádný blbosti, tohle je, kurva, přepadení!“ zařvalo potrhle vypadající individuum chvíli po proběhnutí dveřmi a demonstrativně vypálilo do stropu pár varovných výstřelů z luxusní brokovnice.
„Kdo umí otevřít sejf, ať se přihlásí, jinak vás začnem jednoho po druhym voddělávat!“ dodal jeho věrný komplic a zároveň autor apartních kukel.
„Jaký sejf?“ podivil se dost upřímně a trochu hrdinsky muž za přepážkou.
„Vole, jste banka, jakej asi sejf?“
„Obávám se, pane, že jste si spletli dveře, tohle je hotel Hyperion.“
Lupiči si vyměnili tázavé pohledy, ale těžko to vzhledem k vybavení recepce mohli zpochybňovat a nenápadně vycouvali.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

Woallc Con-Denyzz

  • Rytíř politická mrtvola
  • Le...
  • *
  • Posts: 425
    • View Profile
Takhle rozhodně ne!!!
« Reply #4 on: 26. Feb 2013, 22:31 »
Odesláno pozdě, rozkurvilo to pořadí, má to 98 slov a nevidím v tom téma. Další podobné pokusy rovnou mažu.

Dobře ... kam teda mám házet drebli, co si chci podle tématu písnout (protože sou zajímavé ... Ale neměl sem čas, je napsat včas, ale i tak je chci zveřejnit ? hmmm???? .... Nevidíš téma??? Skus pls koukat pozorněji :)

Takhle rozhodně ne!!!

Soukromá aréna Huttského gangstera Anarada praskala ve švech. Šílící dav se krvelačně tešil na krvavý hřeb večera.
Arénou zazněl řev rozběsněné a hladové bestie. Rankora k areně prozatím poutali těžké okovy.
Ale ne na dlouho.
Menší Brána na druhé straně areny se otevřela. Dovnitř byl vpuštěn, už od pohledu zbědovaný wookiee. I když byl chlupáč vyhladovělí a špinavý hadr přes oči zdůrazňoval jeho slepotu. Kráčel  opatrně, ale hrdě.
„ Myslíš, že to vyjde?“  Zazněl Kodiho hlas na soukromem kanálu komlinku. „No teď to tak snadno nevypadá.
„ Jo! Musí! Nenechám tady Wyrrgyho takhle chcípnout." Zavrčel odhodlaně Chloupek. "Takhle bez cti, rozhodně ne!"

Fandom: Star Wars


 

Další pískoviště: