Author Topic: Téma číslo 4269 (7. 1. 2024) - Chtěl jsem mít  (Read 267 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Chtěl jsem mít sto slov a téma a tak...
[„If you can't beat them, eat them.“]

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Předčasný konec
« Reply #1 on: 07. Jan 2024, 15:22 »
Předčasný konec

„Nevím, no, docela mě to zklamalo. Myslel jsem, že budu mít ještě čas. Že stihnu všechno, co jsem stihnout chtěl. Počítal jsem s tím! Ale takhle to nejde, vždyť na to už nemam žádný prostor. Už to prostě nedám. Všechno se to sesypalo,“ zahudroval Jake přehnaně dramaticky.
„Já to chápu, ale fakt nemůžu za to, že se Will s Avou spikli a uspořádali na Jimmyho bahenní nálet!“ odpověděl nakvašeně Maks, který se toho odpoledne vydal s dětmi na procházku, aby mel Jake klid na upečení narozeninového dortu, jen se to tak trochu zvrtlo a byli zpátky uz po dvaceti minutách.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Averze k atomu
« Reply #2 on: 07. Jan 2024, 17:07 »
Averze k atomu

Když se Fróði někomu pochlubil, že má ponorku, obvyklou reakcí bylo přání ji vidět, jestli si náhodou trochu nevymýšlí. To samozřejmě nebyl problém a často z toho byla další zajímavá interakce, jednou ale v baru potkal inženýrku, co tomu rozuměla, a při pohledu na Sviňuchu z ní vypadl poněkud posměšný dotaz.
„Diesel?“
„Jo,“ přikývl Frodo, kupodivu ani ne moc defenzivně.
„A proč nemáš jadernou?“
„No, já chtěl, ale Caroline mi to rozmluvila, že prej by mi to akorát vybouchlo pod prdelí.“
A taky se teda trochu hůř sháněly, i když v Rusku se za vagón vodky dalo najít skoro cokoliv.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Neimoidianský nenažranec
« Reply #3 on: 07. Jan 2024, 17:58 »
Neimoidianský nenažranec (39 BBY)

Poslední přeživší trojice neimoidianských administrátorů, kterým se povedlo před šéfy utajit fakt, že se pod povrchem Miu Leptonis IV nachází hromada krystalů nova, vypadal odevzdaně. Před pár hodinami se dozvěděl, že Obchodní federace přišla o kolonizační práva a tedy že jeho výdaje na nájemného vraha, který odstranil jeho dva kolegy, byly úplně zbytečné. Pak si spočítal, o kolik kvůli tomu přišel peněz, a pak už mu vlastně nic než odevzdanost nezbývalo.
„Chtěl jsem mít nejvíc, nemám nic,“ shrnul své několikaleté, nepěkným zvratem ukončené počínání ve chvíli, kdy podepsal závěť a natáhl se pro krabici prášků na spaní a sklenici vody.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Chujovo chtění
« Reply #4 on: 07. Jan 2024, 18:48 »
Chujovo chtění

„Vždyť jsem toho nechtěl zas tolik, ne?“ fňukal Putini ve své pracovně, zatímco oběžnou dráhu jeho drahé planety obklopovala flotila Nové republiky a jejích spojenců. Byla tma, horizont sem tam ozářil výbuch a nejvýše postavený Jawa po zásluze brečel.
„Chtěl jsem jenom bezpečnou společnost pro všechny, ve které bych byl svrchovaným vládcem celého vesmíru, bez liberálních šmejdů, nacistů, homosexualistů, satanistů, pedofilů, prolhaných jawofobů a teroristických živlů všeho druhu. Tak proč se to nepovedlo?“
Ovšem sebereflexe se na Aargonaru a u malého zmrda obzvláště už nějaký čas nenosila, takže prozření nehrozilo.
„Určitě proto, že se proti mně všichni ti hajzlové spojili!“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Konec?
« Reply #5 on: 07. Jan 2024, 23:24 »
Konec?

Vzal hlaveň své služební pistole a zatlačil ji do čela klečícího a kňučícího muže. Tak moc chtěl mít tu možnost teď naplnit své výhružky a provrtat mu třemi zbývajícíma kulkami lebku. Tak strašně moc chtěl alespoň nějaké zadostiučinění z celé té situace mít. Ale nedostavilo se. Ani kdyby zmáčkl kohoutek zbraně a popravil toho svinského hada tady na místě, mír do duše by mu to nepřineslo. Stejně už byl zlomený. Zničený. Kariéra v troskách a z takového průseru do jakého se dostal moc jiných cest nevede. Stejně to udělá dřív nebo později někdo za něj. Vycvakl kohoutek a zbraň odhodil 

Fandom: Falcon Bay Tonight
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: