Author Topic: Téma číslo 269 (24. 1. 2013) - Špinavá vidlička  (Read 1504 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Víte, co je horší než Špinavá vidlička? Holocaust.

Nebo to bylo obráceně?
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Bonton, buzno, bonton!
« Reply #1 on: 23. Jan 2013, 16:48 »
Bonton, buzno, bonton!

„Pane vrchní?“ dožadoval se pozornosti jeden z hostů a také se mu jí dostalo. Přeci jen šlo o nóbl podnik, kde ubrusy měnili i dvakrát za měsíc, kadibudka na dvorku šla zamknout a švábi o jídlo většinou slušně poprosili.
„Ano, pane?“
„Ta vidlička je špinavá, doneste mi, prosím, jinou,“ požádal relativně slušně umaštěný bandita a usmál se, až záře zlatých zubů zalila celý lokál.
„Se vší úctou, pane,“ spustil pikolík naprosto nevhodně, „ta vidlička je v porovnání s vámi čistá přímo křišťálově.“ Sarkastický úsměv byl v ceně.
V ten moment se zákazník pomalu zvedl, vytáhl bouchačku a pikolíka prostě odpráskl.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

Keisell Swonn

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 78
  • Ne, řekla jsem, ne.
    • View Profile
Je čas ...
« Reply #2 on: 23. Jan 2013, 22:07 »
Je čas ...

Muž stál u dřezu a koukal se na vidličku, která ležela v něm. Chvíli se koukal než si povzdychl a začal ji umývat. "Marie! Zase jsi něco neumyla nebo to byla snad dcerka?" otočil se na manželku, která stála za ním. "Ne to tvůj malý, milý, bordelářský synek" poznamenala žena. "Nechal tu vidličku ve dřezu 4 dny!" rozzlobeně se na něho podívala. "Adámek by nikdy nenechal takto nenechal shnít vidličku!"
Manželka se jenom pousmála a dala mu nádobí z pokojíčku jeho syna do dřezu. "Je na čase naučit tvého Adámka uklízet nádobí." Povzdychl si. "Dobře, je potřeba koupit tu myčku."

Fandom: Rodinný život
"Ale já říkala, ať na to nesahá!"

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Akademický soud
« Reply #3 on: 24. Jan 2013, 15:55 »
Akademický soud (20 BBY)

[„Svolal jsem si vás sem všechny,“] burácel Champbacca na celou jídelnu, kde se momentálně nacházel každý obyvatel akademie, [„protože došlo ke zločinu.“]
Tu a tam se objevil výraz překvapení, někteří nechápali a Valla se nadále líčila, když byla tak hrubě vyrušena v koupelně.
[„Někdo se v noci vloupal do ledničky a snědl obě naložené ohnivé olihně.“] Bylo vidět, že ho to dost bere, asi na ně měl fakt chuť. [„Pachatel má možnost se teď přiznat, protože jakmile sejmu otisky z té vidličky, co tam nechal, sním já jeho.“]
Simbacca poznal, že nemá cenu zapírat, přiznal se a příště dlabal rukama.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Špatně, padawane
« Reply #4 on: 24. Jan 2013, 22:24 »
Špatně, padawane (2183)

„Bon! Nástup a fofrem!“ zařval kroganí kuchař a poplácával si válečkem na těsto o rozevřenou dlaň. Volaná osůbka byla sice coby kamenem dohodil, ale stejně ji to trvalo dost dlouho, než se doploužila do kuchyně, aby si vyslechla další výtku na její účet.
„Co to je?“ řekl naprosto klidně Grok a ukázal na nádobí, které vlastnoručně umyla.
„No, umyté nádobí,“ odtušila, ale neuvědomila si, že si tím tak trochu naběhla.
„Tak umyté, jo? A co je tedy tohle?“ ukázal na příbor, přesněji na vidličku, na které stále ulpíval zbytek Vindaloo.
„Aj, to jsem si nevšimla.“
„Aha, tak nevšimla… zabít málo!“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: