Author Topic: Téma číslo 3969 (13. 3. 2023) - Jak mě můj mistr naučil disciplíně  (Read 146 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6266
  • The Progeny
    • View Profile
A dnes vám povím, Jak mě můj mistr naučil disciplíně.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 878
  • Relic of the Past
    • View Profile
Hořký návrat domů XXXI
« Reply #1 on: 13. Mar 2023, 14:32 »
Hořký návrat domů XXXI

Ještě v učení ho učili i v takovýchto momentech zachovat chladnou hlavu, nicméně věděl, že i kdyby se bránil, tak tuhle skupinku sám nezvládne. Dobře poznával znak Raitanova gangu. Už měl s těmito hrdlořezy čest v minulosti. V jejich neprospěch ovšem hrálo, že ještě nebylo ráno. 

Probral s s rozbřeskem. Kovová pachuť v jeho ústech byl první signál, že je něco špatně. Jak moc špatně se ovšem dozvěděl v následujících několika momentech, když se rozhlédl kolem sebe. Spoušť jakou kolem sebe viděl nezažil i v těch nejhorších nočních můrách. Prsten, po kterém banditi šli, byl stále bezpečně v jeho kapse.

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8505
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Disciplinovaná Deeková
« Reply #2 on: 13. Mar 2023, 23:31 »
Disciplinovaná Deeková

„Máš vlastně kliku, žes mě potkal až takhle vyzrálou,“ zamýšlela se Joyce při hostině po své poslední svatbě a Deek, který seděl vedle, o tom dříve ani nyní nepochyboval. Přesto to radši rozvedla a nevypadalo to, že z toho bude krátká řeč.
„Jako mladá jsem byla strašné nedisciplinované hovado. Naštěstí se mě včas ujal jeden mistr a vydržel mě cepovat tak dlouho, dokud mě to nepřešlo. Tolik mu za to vděčím a ty vlastně taky, drahoušku.“
Jistě by to bylo mnohem dojemnější, kdyby onen mistr neseděl dva metry vedle, neměl dost upito a ona to celé nemyslela jako vyloženou provokaci.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6266
  • The Progeny
    • View Profile
Maskování mistra
« Reply #3 on: 13. Mar 2023, 23:44 »
Maskování mistra

„To mi povězte,“ konverzoval právě stříhaný chlapík a Envii se nemohl zbavit dojmu, že je balen, „kde člověk vezme takovou disciplínu, aby se vyučil kadeřníkem?“ Takovou blbost Envii už dlouho neslyšel, a tak odpověděl rychleji než myslel.
„To mě naučil můj mistr.“ V tu chvíli se zarazil a krve by se v něm nedořezal, ale mít mistra naštěstí nebylo výsadou Jediů, takže to prošlo. A aby zakryl hrůzu, vyprávěl mu jak.
Většinu tedy musel drobně pozměnit, aby si frajer přeci jen nedomyslel, o jakého mistra šlo, a nešel ho hned udat, ale i tak se u toho vypovídal fakt pěkně.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4337
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Mistr mistrů
« Reply #4 on: 13. Mar 2023, 23:50 »
Mistr mistrů

„Putini je naše spása, zachránil náš svět a mě naučil disciplíně, jinak bych skákal jako vopice ze stromu na strom!“ Nebyla to úplně odpověď na otázku, jak je, ale prodavačka z malého krámku na okraji hlavního města Aargonaru už pár Jawatniků potkala, tak se neptala. Jen zaspílala malému zmrdovi a prodávala.
Tenhle konkrétní jí výhody pobytu ve výcvikovém táboře zopakoval ještě dvakrát, potřetí přidal chválu na mistra Putiniho. Tedy ne že by ho někdy osobně potkal, to samozřejmě ne, ale chlapi na cvičáku mu tu větu tak namlátili do hlavy, že ji opakoval až do smrti o pár dní později.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: