Author Topic: Téma číslo 3941 (13. 2. 2023) - Jak mi pomohl můj čtyřnohý kamarád  (Read 309 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jak mi pomohl můj čtyřnohý kamarád.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Na poslední chvíli
« Reply #1 on: 13. Feb 2023, 19:37 »
Na poslední chvíli

Stál nad ním v ruce zbraň s hlavní jen kousek od Royova obličeje.
Tohle byla šlamastika, kterou úplně nečekal. Navíc to vypadalo, že odtud není cesta ven. Připravoval se na všechny eventuality, ale že všechny jeho záložní plány selžou vážně nečekal. A přitom se nechal napálit zrovna takovým imbecilem se štěstím. Naštěstí měl ještě jedno eso v rukávu, o kterém sám nevěděl. Když už to vypadalo nejhůř, zpoza rohu vyběhl Dogmeat a bez zaváhání vyskočil po posledním otrokářovi. Tomu jedním kousnutím prokousl ruku tak, že holohlavý muž v bolestech zařval a upustil zbraň.
"To nasere." řekl Roy zatímco se zvedal.

Fandom: Fallout
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Čtyřnohé čaro
« Reply #2 on: 13. Feb 2023, 20:42 »
Čtyřnohé čaro

Putini byl zpočátku skeptický. Nešlo ani tak o cenu, která sice nebyla z nejnižších, ale z pokladny Aargonaru se ještě vyškrábat dala. Byl malý zmrd, ne až takový skrblík.
Šlo o to, že musel věřit jednomu ze svých poradců, že koupit tu rezavou nádheru na čtyřech nohách bude v zájmu říše. Nechal se ale ukecat a zanedlouho už od poradce slyšel docela jiné věci: že to, co považoval za předraženou vykopávku hodnou doražení, pomohlo při venčení na nedaleké nacistické planetě jeho armádě a tím i jemu samotnému. Takže to byl čtyřnohý kamarád!
Nakonec litoval, že těch vyřazených AT-AT nekoupil víc.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Koukání s kocourem
« Reply #3 on: 13. Feb 2023, 20:42 »
Koukání s kocourem

„Normálně sem zvířata nepouštím, ale ten váš je zvláštní případ, co?“ nadhodil barman, jakmile se mu k baru posadil slepý popelář, v jehož stínu se usadil nexu s přívětivým, ale přeci jen trochu velkým úsměvem.
[„Jo, je to kámoš,“] připustil Champbacca trochu žíznivěji než předtím.
„Vsadím se, že vám hodně pomáhá,“ pokračoval chlápek u pípy, aniž by dělal svou práci.
[„Jo, na to je zlatej. Zrovna tuhle mi z lednice donesl nový pivo, když jsem měl rozkoukanej seriál.“]
„Myslel jsem spíš jako že vás převádí přes silnici a… hej, jak jako rozkoukanej?“
[„Ále, to já jen tak plácám z žízně.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Pomocný patron
« Reply #4 on: 13. Feb 2023, 23:43 »
Pomocný patron

Není žádným tajemstvím, že Fróðimu Patronovo zaklínadlo moc nešlo. Ani pod dohledem statného ošetřovatele, bratrance bystrozora, a ani s fakt šťastnou vzpomínkou se mu nedařilo vyvolat plnou formu tohoto kouzla a v jednu chvíli dokonce propadl frustraci natolik, že začal zpochybňovat jeho význam.
„Vždyť je to stejně celkem k ničemu, ne? Mít nehmotnýho svítícího kámoše... já mám radši hmotný kámošky.“
„Dovol, abych tě vyvedl z omylu,“ oponoval Flann a povyprávěl mu, jak s Oliverem, respektive jeho nehmotnou svítící verzí, vyprášili hnízdo mozkomorů a neumřeli při tom.
Nakonec se to tedy Frodovi povedlo taky, akorát ten jeho tak docela nohy neměl.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: