Author Topic: Téma číslo 3940 (12. 2. 2023) - Nejlepší žena mého života  (Read 131 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nejlepší žena mého života mi jde obsadit počítač, tak nahazuju téma, ať mám co dělat.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 877
  • Relic of the Past
    • View Profile
Jediná spolehlivá
« Reply #1 on: 12. Feb 2023, 22:35 »
Jediná spolehlivá

Jak tak seděli u ohně, mladí vojáci pozorovali Roye, jak čistí svojí pušku. Ten sice dělal, že je nevidí ale po chvíli to už začínalo být otravné. Položil hadr na nohu a podíval se na ně.
"Pánové, já chápu, že se vám líbí, nicméně není na prodej. Tahle kráska mě podržela už v mnoha šlamastikách a prožili jsme toho spolu tolik, jako s nikým jiným ne. Už má sice nějaké ty roky na krku, ale pořád je to to nejlepší, co mě potkalo."
Vojáci NCR se trochu zarazili při jeho slovech.
"Ve vašem zájmu tedy dopředu říkám - ruce pryč. Jasné?"

Fandom: Fallout
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6264
  • The Progeny
    • View Profile
Bluff s Billovou bejvalkou
« Reply #2 on: 12. Feb 2023, 23:34 »
Bluff s Billovou bejvalkou

Vzhledem k tomu, jakou měl pověst, se Fróði celkem často setkával s dotazem, který neměl rád. Jenže na co se ho asi tak měli ptát spolužáci, které viděl po letech nad pivem nebo dvěma, nebo námořníci, co o Sviňuše jenom něco málo slyšeli, hm? Na ženské, samozřejmě, konkrétně pak na to, která byla nejlepší. A nikoho samozřejmě nezajímala šampionka v plavání nebo v kuchání platýse, vždycky šlo o výkon v posteli.
Ovšem protože ho poprvé dostal poměrně brzy, dokázal se připravit a od jisté chvíle odpovídal vždycky úplně stejně, nestranně, bez jediného zaváhání a se zcela kamennou tváří.
„Britney Spears.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4335
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Prvenství přes přízeň
« Reply #3 on: 12. Feb 2023, 23:45 »
Prvenství přes přízeň

Putini byl malý zmrd velkého formátu a takoví si obvykle mnoha lidí neváží. V jeho případě dokonce existovala jedna jediná osoba, kterou považoval za dobrou, a to ačkoliv to byla žena, které o něj jinak nejevily zájem.
Šlo samozřejmě o jeho matku, která o něj sice jevila jiný druh zájmu, než by chtěl od těch žen jiných, ale o to intenzivněji. A kde jiní viděli neúprosného diktátora, ona viděla prostor pro zlepšení.
Jinými slovy mu pořád volala, ať se na ty speciální vojenské operace konečně vysere, a vlastně by ho celkem s radostí vyměnila za svetr nebo balík mražených ryb.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Materiál na manželku
« Reply #4 on: 12. Feb 2023, 23:51 »
Materiál na manželku

Mnozí si mysleli, že to Champbacca nevidí, a vzhledem k jeho postižení to nebyla myšlenka zas tak unáhlená, ale on ve skutečnosti věděl, že je Erris terno. Že je sice vlastně svedla náhoda, ale že je to nejlepší ženská, jakou kdy potkal, a měl by si jí kurva vážit.
Nepochyboval o tom ani trochu, dost možná to Chlouppkovi i řekl, někdy mezi devatenáctým pivem a šestnáctým rumem. Tak proč si ji už tenkrát během války klonů nevzal, ptáte se?
No, byl prostě toho názoru, že není dost dobrý on pro ni, a ani druhé dítě s tímto přesvědčením moc nezamávalo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: