Author Topic: Téma číslo 3929 (1. 2. 2023) - Vždyť se můžeš hodit marod  (Read 306 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Sere tě práce? Nezoufej, Vždyť se můžeš hodit marod a psát drabbly!
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nákladná nemoc
« Reply #1 on: 01. Feb 2023, 17:13 »
Nákladná nemoc

„Teda ty vypadáš“ nebyla tři slova, která by chtěl muž po návratu z šichty v Doupjeti slyšet, ovšem docela jim rozuměl.
„Cejtím se ještě hůř,“ zívl, „suverénně nejhorší směna za poslední půlrok, čepoval jsem jak vůl od rána do večera asi padesáti dědkům, padlo asi jedenáct flašek a nikdo mi nedal spropitný víc jak kredit.“
„Tak se hoď na zítřek marod, ne? Ať si tam jednou taky mákne šéf.“
„To není špatnej nápad.“
Jenže byl, protože toho dne tam jako na potvoru přišli dva Wookiové, kteří to tam vypili během chvíle a jejich tuzér by ho zajistil na další rok.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Ráno po německé odbočce
« Reply #2 on: 01. Feb 2023, 20:03 »
Ráno po německé odbočce

Pohledy jeho kolegů mluvily za vše. Daniel přišel k jeho stolu a podal mu složku s pitevní zprávou.
"Vypadáš, jako by tě cestou sem někdo přejel."
"To se klidně mohlo stát, mám ovšem pocit, že volba tekuté stravy nad ránem má taky na tom podíl."
"Já myslel, že umíš pít." usmál se mladý strážník. "Hlavně ať tě nevidí takhle starej."
"Už se stalo." opáčil jsem. 
"A?"
"Nadšenej z toho nebyl. Doporučil mi se hodit marod a vyspat se z toho."
"No možná na tom něco bude, v tomhle stavu stejně moc neuděláš, nemyslíš?"
"Nepodceňuj alkoholiky a jejich odhodlání, překvapí tě."


Fandom: Falcon Bay Tonight
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Natasliah

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Jak se Dortomile nechtělo
« Reply #3 on: 01. Feb 2023, 20:15 »
Jak se Dortomile nechtělo

"Otomane, dnes si beru volno. Tedy nemocenskou. Sick day. Ne, vyčerpám si den z volna pro mentální zdraví. Ne, ne, musím mít volno! Byla jsem povolána do služby."
"Do jaké služby, prosím tě?" ozvala se od vedlejšího stolu Adehadína.
"Byla jsem povolána psát drabbly. Zachráníme lidstvo. Řád svatého Čeňka, celé GMD má v únoru svatý měsíc, kdy se musí psát! Všichni! Jít do práce je vlastně proti mému vyznání! Čeněk, vlastně Bůh tomu tak chce!" máchala Dortomila dramaticky rukama a koukala na kolegyni.
Ta zaujatě pozorovala Dortomilu a pronesla: "Nah, to ti nesežere. To je moc mrdlé i na tebe."

Fandom: Great Moravian Drabble

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Neschopnost nastoupit
« Reply #4 on: 01. Feb 2023, 20:53 »
Neschopnost nastoupit

„Ty vole, co je?“ ozývalo se z koupelny pištivě, udiveně.
„Ty vole, já to nedokážu!“ omlouval se hlas druhý, taky pištivý. „Jsem básník, ne kat!“
„Nekecej a dupej na tu ruku, ty vole!“
„Ty vole!“
„Dělej! Je to levá ruka, do píči! Tak dělej, dupni na ni, kurva!“
Pak už se ozvala jen rána a řev, ale tím pádem to vlastně dobře dopadlo a sádra mladíka na chvíli zachránila.
Žít v předaleké galaxii najednou nezní jako taková prdel, co? Vy se můžete v práci hodit marod, Jawatnikové z Aargonaru potřebovali trochu drsnější metody, když nechtěli chcípnout za malého zmrda Putiniho.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Výhody vedoucích
« Reply #5 on: 01. Feb 2023, 21:57 »
Výhody vedoucích

Vidět na Sulonu Yuzzema, to se jen tak někomu nepoštěstilo. Vlastně ani vidět tam kohokoliv zajímavějšího než lidské farmáře nebo techniky z čerpací stanice.
Becky Branniganová ale o takovém štěstí mluvit mohla, ba co víc, to štěstí na sebe sama přivolala, když padla do oka Geefovi a ten se tam rozhodl zavítat. Pod záminkou, že potřebuje ostříhat, což mohlo samozřejmě fungovat jen do chvíle, kdy musel zase odletět, protože byl přeci jen zástupce šéfa obrovské firmy a na bedrech mu ležela spousta zodpovědnosti.
„No, třeba by ses mohl hodit marod,“ navrhla mu ale mezi dveřmi Becky a co myslíte? Hodil.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: