Author Topic: Bonus číslo 455 (15. 1. 2023) - Náušnice  (Read 351 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Bonus číslo 455 (15. 1. 2023) - Náušnice
« on: 13. Jan 2023, 17:50 »
Bonus na téma Náušnice bude jednoduchý: stačí napsat stoslovný inzerát, jedno zda na nákup nebo prodej.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

T.y.n.a.c.h

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Unikát
« Reply #1 on: 14. Jan 2023, 22:55 »
Prodám starožitnou náušnici do ouška vyšívací jehly. Jedná se o unikátní kousek. Jediná svého druhu. Náušnice je vyrobená z ryzího stříbra, zdobená pravými českými granáty. Fotodokumentace a doklad pravosti pošlu na vyžádání zájemci. Kontaktujte mě primárně prostřednictvím e-mailové adresy: jarda.vseumel@pracevsehodruhu.cz. Cena je fixní a činí patnáct tisíc korun českých. Platba předem, převodem na účet. Osobní vyzvednutí v centru Kurné Hory. Lze zaslat i přes dopravní společnost PPL, DPD, Zásilkovnou, Balíkovnou či před Českou poštu. V případě zasílání k původní částce připočítám poštovné a balné. Prosím jen vážní zájemci.
Značka: je to k ničemu, ale moc hezky to vypadá. Spěchá to.

Fandom: Pohádky pro zlobivé bagry

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Obyčejný řetízek s rudým šutrem
« Reply #2 on: 14. Jan 2023, 23:58 »
Obyčejný řetízek s rudým šutrem

Hledá se chrabrá duše, která si převezme drahocennou rodinnou relikvii, pro kterou již bohužel nemám využití. Předmět tohoto skromného inzerátu je platinový řetízek s rubínovým přívěškem, který rozhodně není prokletý ani nijak nebezpečný. Není s ním spjatá žádná vražda (ani sériová) ani nemá žádné napojení na kult krvežíznivých jedinců z hradu Belphegor přezdívaných Upíři z krvavého zámku. Je to obyčejný šperk, nelze ukrást, jde pouze darovat. Jen vážní zájemci. 
V případě zájmu co nejrychleji kontaktuje ševce Martina ve výklenku hned vedle radnice. Řetízek jsem ochotný darovat do dobrých rukou v kteroukoliv denní i noční hodinu. Pokud bych spal, vzbuďte mě.

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Drahé dědictví
« Reply #3 on: 15. Jan 2023, 21:48 »
Drahé dědictví

Prodám starožitnou náušnici po babičce. Zlatou, s centimetrovou perlou, všechno pravé, vyrobené ještě za Republiky. Přivezla si ji z výletu na Glee Anselm, původně v páru, ale druhý kousek dostal můj starší bratr a ztratil se. Bez rytin nebo jiných identifikačních prvků, takže dobře poslouží i jako dárek pro někoho dalšího. Vhodná i pro začínající piráty nebo jako investiční zlato. Přikládám kontakt a aktuální fotografie ze tří různých stran, s aargonarským rublem pro představu o velikosti. Cenu nabídněte, přijímám i kredity, lze také vyměnit za pušku, náboje, uniformu nebo jinou část vojenské výstroje pro pěšáka.
Zn.: Na osvobození bratrských planet.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Neobvyklá náušnice
« Reply #4 on: 15. Jan 2023, 23:46 »
Neobvyklá náušnice

Prodám poslední náušnici z pozůstalosti po svém otci, šperkaři z Mytaranoru. Vyrobil ji ve službách krále Ozze z Ugnorgradu, ale směl si ji nechat a nyní může být vaše. Jde o ušlechtilou moderní platinu osázenou několika drahými kameny včetně drobného diamantu přímo z jádra Bespinu, všechno bez jakýchkoliv chyb nebo kazů. Odhadovaná a notářem ověřená cena je padesát tisíc republikových kreditů, při rychlém odběru možná sleva. Certifikát původu samozřejmostí, přeložený do sedmi rozšířenějších jazyků.
Taky mi tam ještě zbývá pár prstenů, jeden dokonce vlastní výroby. Další podrobnosti i předání možné ve Výpařovně, ptejte se po Sauronovi.
Zn.: Zlato s příběhem

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Nákup náušnic
« Reply #5 on: 15. Jan 2023, 23:54 »
Nákup náušnic

Koupím náušnice, i ve větším množství. Zejména starožitné, unikáty a kousky se zajímavým příběhem nebo s velkou sentimentální hodnotou. Ne poškozené, na konkrétním materiálu, kvalitě provedení ani zachování páru ale nezáleží, budou použity při pokusech s jistou nepříliš známou formou magie. Slabost mám zejména pro zlato se smaragdy nebo jinými zelenými kameny. Platím dobře a v hotovosti, o ceně nemám potřebu dlouze smlouvat a za kvalitní kousky jsem ochoten si připlatit. Nepokládám zbytečné otázky a nebudu chtít vidět účtenku či doklad původu. Předání jen osobně na adrese Obrtlá 13, Londýn, přijďte sami a bez hůlky.
Značka: Diskrétnost až za hrob

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: