Author Topic: Téma číslo 3909 (12. 1. 2023) - Já na bráchu, brácha na mne  (Read 336 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Já na bráchu, brácha na mne.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Rychlé vystřizlivění
« Reply #1 on: 12. Jan 2023, 16:08 »
Rychlé vystřizlivění

Dvojice téměř identických narkomanů se na se sebe podívala a bylo vidět, že oba přemýšlí, jestli to risknout nebo ne. Opilý policista je pořád policista a i když potřebovali peníze na dávku, potencionální risk co z toho pro ně číhal byl příliš veliký. Ale to byla i potřeba další dávky. Jeden z bratrů mrkl na druhého a roztřesenou rukou vytáhl lovecký nůž a ohnal se po opilém muž před nimi. Než mu stihl dojít, že to jen hrál, bylo už pozdě. Válel se ve sněhu na zemi, zatímco mu policista botou tlačil na krk.
"Pokecáme, hm?" obrátil se na druhého.

Fandom: Falcon Bay Tonight
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rodinné rozpočítávání
« Reply #2 on: 12. Jan 2023, 20:40 »
Rodinné rozpočítávání

Na schůzce lorda Babishe a jeho týmu bylo dusno. A po chvíli dokonce ticho, protože nikdo nebyl schopný najít způsob, jak by mohl předseda ušetřit aspoň pár milionů na té debilní věci, jak že se to jmenovalo… jo, daně.
„A co využít výjimku pre rodiny?“
„Pro rodiny?“
„No, keď převedem svoje akcie na bráchu, brácha je chvíli podrží a pak převede zpátky na mě, všechno za kredit, to by mohlo fungovať, nie?“
„No, možná, ale vidím v tom jeden takový drobný problém, a to sice že žádného bratra nemáte.“
„Ťo teraz neřeš, prosím ťa, na to najmem někoho z holdinga.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Finta s famílií
« Reply #3 on: 12. Jan 2023, 21:18 »
Finta s famílií

„Tak už to vyklop, milej zlatej,“ nabádal unavený příslušník tajné aargonarské policie chudáka Jawu, kterého už hodinu a půl vyslýchal, zatím po dobrém.  A zatím zcela bezvýsledně, což bylo mrzuté, protože ten malý zmrd tam nahoře chtěl výsledky.
„Ale já fakt nic nevím!“ Policista na to tedy musel jít lišácky, jako by na to šel Putini.
„Jak myslíš, jenom bych rád zmínil, že tvůj bratr nám toho na tebe řekl docela dost.“
„Ten parchant! Tak to ne, to já na něj taky něco řeknu...“
A řekl, a dokonce to byla pravda, což se o fízlově původním výroku rozhodně říct nedalo.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

T.y.n.a.c.h

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Aktivace šedé kůry mozkové
« Reply #4 on: 12. Jan 2023, 22:13 »
Na mateřské „dovolené“ vám opravdu začne měknou mozek. Jedním z prvních příznaků je, když si na záchodové prkénko dáte zmenšovací záchodové prkénko, které používá váš syn a divné vám to přijde až v okamžiku, kdy si sednete. Dalším možným symptomem je, že si nemůžete vzpomenou na malou násobilku nebo co hůř, které tři svaly spolu tvoři pes anserinus major. Proto jsem svého velkého bráchu požádala, ať mi pomůže ty moje líné šedé buňky trochu rozhýbat.
„Ahoj ségra, mám pro tebe super hádanku, chceš ji vědět?“
„Jasně, dej to sem.“
„Najděte čtyřciferné číslo, jehož čtyřnásobek je to samé číslo napsané pozpátku.“

Fandom: Realita

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Mrzutý Mazut
« Reply #5 on: 12. Jan 2023, 22:18 »
Mrzutý Mazut

„To je krása, co?“ rozplývala se navigátorka pašerácké lodi při pohledu na třpyt ledových krystalů v pásu kolem plynného obra. Mazut Tov v křesle pilota na chvíli zvedl pohled od kniplu, knoflíků a páček a podíval se na to taky.
„Jo,“ přikývl a nechal na chvíli knipl kniplem. „Dokonce taková, že by to možná ocenil i můj bratr, jinak totální budižkničemu. Možná by i zvedl svou línou prdel a šel podobnou krásu chránit před tím zkurveným Impériem.“
„Ale notak,“ napomenula ho navigátorka, „nech toho, jste přece pořád rodina, ne?“
„Neboj, jsem si jistej, že on na mě nadává úplně stejně.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Natasliah

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Rodinná pouta
« Reply #6 on: 12. Jan 2023, 22:20 »
Rodinná pouta

Dortomila zjistila, že dnešní drabble je pro ni nenapsatelný.
Jak může na bráchu a on na ni? Jsme snad někde v Alabamě?
Děkuji, ne.
Mimo jiné, jak si má chudák Dortomila vyložit takové zvrácené rčení, či co to vlastně je, když bratra nemá a na sestru ani dva metry dlouhou tyčí a sestra na ni rozhodně, ale rozhodně ne.
Ano, poměrně často používala slovní obrat "kámo bráško", ale upřímně to používá jako Babica sole a Babiš kampaně. Furt a na všecko.
Tedy, aby bylo jednou pro vždy jasno. Dortomila na bráchu nemá jak. Kdyby byl brácha, tak už vůbec nic!

Fandom: Jakoby realita, ale ne

 

Další pískoviště: