Author Topic: Téma číslo 3903 (6. 1. 2023) - Žena pod pantoflem  (Read 314 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Žena pod pantoflem zní jako docela inspirativní téma, co?
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Pantoflový postulát
« Reply #1 on: 05. Jan 2023, 19:19 »
Pantoflový postulát

Caroline byla na škole divoch, takže když se pak po odstěhování na Sviňuchu značně uklidnila, mnohé to zaskočilo. Tedy ne že by se vdala a stala se z ní nějaká domácí puťka, zas taková hrůza to nebyla, ale rozhodně ubylo momentů, kdy o ní tatínek četl v Denním věštci. Mnozí v tom viděli vliv kapitána Finnianssona, s nímž cestovala. Bylo celkem lákavé soudit, že je tak nějak pod pantoflem. A s ní i těch dalších osm holek, z nichž některé to měly podobně, například její dvojče.
Na lodi však žádné pantofle nebyly a jiného oblečení se tam taky moc nenosilo.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Inspirace pro televizní kriminálku II
« Reply #2 on: 06. Jan 2023, 14:33 »
Inspirace pro televizní kriminálku II

Třetí cestující byla opodál, s největší pravděpodobností vypadla někdy v průběhu pádu automobilu. Karel došel k sedmnáct a půl metru vzdálenému torzu a na chvíli se zamyslel. Světlá kůže, pěkný tvar a už od pohledu lehká váha. Přesně jak tušil. Nové pantofle od národního podniku Svit Gottwaldov. I když žena ležela tváří v blátě, její obuv skončila z nějakého důvodu přímo na ní, levá na zádech, pravá zakrývala obličej. Jak k tomu došlo agent Svačinka nechápal, přesto ho ta záhada začala trápit. možná i více jako samotná dopravní nehoda ke které byl přivolán. V dáli se nečekaně najednou ozval výstřel.

Fandom: Alternativní realita po česku
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Proměna před Putinim
« Reply #3 on: 06. Jan 2023, 15:26 »
Proměna před Putinim

Putini toho moc nenaspal, to měl ostatně údajně společné s mnoha jinými malými zmrdy, ale když už se mu to poštěstilo, měl neobyčejně živé sny.
Například když se mu zdálo, jak se přímo v jeho kanceláři stavila jedna z vedoucích členek opozice a on na ní mohl vyzkoušet novou hračku od oddělení výzkumu zázračných zbraní, zdánlivě nenápadnou hůlku. Ta přímo na místě proměnila drzou političku ve hmyz, a to se ví, že nedostala šanci zaběhnout pod gauč, protože se na ni okamžitě snesl vůdcův pantofel.
S jakou radostí by ji rozšlápl ještě dvakrát třikrát, kdyby ho chudáčka neprobudilo bombardování bunkru.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Výhodnější vdavky
« Reply #4 on: 06. Jan 2023, 16:45 »
Výhodnější vdavky

Atormentada si žila jako v bavlnce a otcovo překvapivé sdělení, že jí vybral ženicha, ji tedy moc nenadchlo. Věk na vdávání možná měla, vizáž určitě, povahu však rozhodně ne. Ještě včera ostatně plánovala, že využije svou kariéru zápasnice ke vstupu do politiky, a najednou se dozví, že si má brát nějakého mamlase s bohatými rodiči, že s ním má mít co nejdřív děti a že se k němu bude stěhovat, aby mu dělala plný servis?
A něco takového by ten dotyčný asi opravdu vyžadoval.
Měla tedy velké štěstí, že ji snoubenec nechtěl taky a radši si sehnal vysloveně submisivní Harryshu.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

T.y.n.a.c.h

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Mimino pod pantoflem? Ani náhodou!!
« Reply #5 on: 06. Jan 2023, 21:44 »
Když jsem se poradila se svou tříměsíční dcerou, co mám napsat na dnešní drabble téma Žena pod pantoflem, odpověděla mi: „Grrrrr!“  Tento svůj výrok podtrhla hromadu drobných bublinek, které vyprodukovala ze své drobné pusinky.  Ano, tahle holka na to má jasný pohled už od mala. Je fakt, že když se narodila, tak se svými 46 cm by se čistě teoreticky pod nějaký větší pantofel nejspíše vešla, ale rozhodně by to nenechala bez výrazného hlasového komentáře.  Prostě ukecaná, zvědavá ženská od kolébky. Všechno komentuje, ke všemu se vyjadřuje i když se jí nikdo pořádně neptal.  No, bude to ještě zajímavá jízda.

Fadnom: Realita

Natasliah

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Jak Jaryn mále papučem přes hubu dostal
« Reply #6 on: 06. Jan 2023, 22:42 »
Jak Jaryn mále papučem přes hubu dostal

Otec přišel za dvanáctiletou Dortomilou do pokoje, dramaticky otevřel dveře, ruce si dal v bok a pronesl: "Co mámě k Vánocům, hmm?"
"Já pro ni mám ponožky, podívej!" chvástala se Dortomila.
"Na to jsem se neptal. Co jí mám vzít?"
"Nevím, bačkory třeba? Ty staré má rozbité."
A tak se stalo, otec koupil bačkory. Nechal si poradit od prodavačky a donesl zářivě modré pantoflíčky na podpatku a peřím na špičce.
"To mám na co?" zeptala se matka u stromečku.
"Hehe, budu pod pantoflem!" pronesl otec vtipně, když viděl její reakci.
"Tak to budeme oba, protože v tomhle hodím držku hned!"

Fandom: Jakoby realita, ale ne

 

Další pískoviště: