Author Topic: Téma číslo 3895 (29. 12. 2022) - Jak není něco z USA, tak se to pánům nelíbí.  (Read 256 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jak není něco z USA, tak se to pánům nelíbí.
Ale drabble o tom i tak napsat můžou.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Značková záležitost
« Reply #1 on: 29. Dec 2022, 17:28 »
Značková záležitost

„To je nějakej junkerskej šunt, ne?“ zhodnotil chlapík v kožené vestě nabídku staničního prodejce ručních zbraní a ten pokrčil rameny. A ani se moc neurazil.
„No, je, ale nekupte to, za ty prachy!“
„Hele, asi nekoupíme,“ souhlasil druhý chlapík ve stejné kožené uniformě, „kvůli tomuhle jsme se až sem do Liberty fakt necourali.“
„Rozumím vašemu pohledu, pánové,“ vmísil se jim do hovoru obchodník druhý, „a mám pro vás řešení, pohleďte. Čerstvé, přímo z Detroitu, osobně jsem je tam včera ráno nakládal.“
A prodal všechny, ačkoliv to byly ty samé kvéry, jen si dal tu práci s vyleptáním loga Ageira Technologies.

Fandom: Freelancer
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Kvalita pro kriply
« Reply #2 on: 29. Dec 2022, 17:29 »
Kvalita pro kriply

„Uvědomujete si vůbec, vy šmejdi, že to, co říkáte, je na kulku?!“ rozčiloval se jeden z důstojníků velké osvobozenecké armády, jemuž si dva vojíni dovolili stěžovat, že nafasované věci stojí přinejlepším za hovno. Inu, domácí produkce z Aargonaru, kterou jim údajně osobně nabalil sám Putini. Ze sto let starých přebytků, zmrd jeden malý.
„A vůbec, nejste nějací fajnoví? Kdybych vám řekl, že třeba tahle baterka je z dovozu, tak padnete na zadek a vůbec nepoznáte rozdíl.“
Demonstrace nicméně moc přesvědčivá nebyla, protože jak tak s tou baterkou zuřivě máchal, bouchla mu v ruce a urvala mu ji až k rameni.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Znalci zahraničních záležitostí
« Reply #3 on: 29. Dec 2022, 17:30 »
Znalci zahraničních záležitostí

„Pánové, já už měl něco ženskejch,“ kasal se jeden takový přístavní povaleč, co se podobnými větami v nočních krčmách občas snaží nahonit ego, „ale suverénně nejlepší jsou prostě Američanky.“
„Souhlas,“ přitakávala podobná existence a zanedlouho si jich notovalo asi osm. Že prý Angličanky jsou šeredné, Irky příliš pobožné, Skotky škudlivé, Evropanky z kontinentu příliš náročné, snad s výjimkou obyvatelek Sovětského svazu, které však ve všech ostatních ohledech prohrávaly i s křovačkami z Afriky. Možná oprávněně.
„Tseh, víte hovno,“ pousmál se jeden kapitán, co celou dobu seděl tiše v rohu, a zvedal se, že se vrátí ke své nádherně smíšené posádce.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Krabička plná překvapení
« Reply #4 on: 29. Dec 2022, 23:59 »
Krabička plná překvapení

Celé skupině poskytlo útočiště skladiště bývalé továrny na traktory kousek za městem. Royovi už nezbývalo moc nábojů a tak mu vůdce ruské gardy podal krabičku s náhradní municí. Poté co vytáhl jeden náboj zůstal zaraženě zírat na vojáka.
"Jak něco není vaše, tak ti to nevoní?" opáčil se ruský voják uraženě.
"Ne, můj problém není s místem výroby. Můj problém je s tím, že když chci do zbraně nabít náboj 7.62mm tak bych čekal, že se mi tam vejde, ne že bude dvakrát takový doprdele."
"To jsou ti Američani a vaše imperiální jednotky" opáčil Sergei.
"Vždyť je to v milimetrech!"

Fandom: Fallout
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: