Author Topic: Téma číslo 3891 (25. 12. 2022) - Vy taky vypadáte hrozně.  (Read 270 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Vy taky vypadáte hrozně.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Slimák všude kolem
« Reply #1 on: 25. Dec 2022, 12:08 »
Slimák všude kolem

První vyletěl z díry meč, pak se začal soukat sám. Jeho kožená zbroj byla celá ulepená od slizu, který se hned po vyhoupnutí na povrch snažil ze sebe dostat.
"Tak ti pěkně děkuju." řekl rozladěně.
"Myslíš za záchranu krku? Nemáš vůbec zač." odpověděl mág částečně rozladěně, částečně pobaveně.
"Taky to šlo udělat jinak."
"A tak promiň, ale aby mi někdo roztrhal přerostlého slimáka před ksichtem chvíli předtím, než mu zasadím poslední ránu, to se mi ještě nestalo." řekl bojovník stále ze sebe sundávající sliz.
"No já za to taky nemůžu, že se mi po týdnech podaří kritický zásah právě teď."

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Natasliah

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Jak flexili s tuberákem
« Reply #2 on: 25. Dec 2022, 14:09 »
Jak flexili s tuberákem

Kremrolina chystala občerstvení, pořád zapomínala, že přivezou chlebíčky a hromadu dalších věcí.
Dortomila se objevila ve dveřích s obrovskou krabicí a tuberkulózním kašlem. Hned za ní se objevil Pepřomil, položil tašku s křupkami a spustil vlastní koncert kašle.
"No vy vypadáte." řekla Kremrolina a začala kašlat s nimi.
"Ty s tím máslem máš co mluvit!" obořila se na ni Dortomila.
"Krásní jste všichni, běžte ode mě dál." prosmýkl se kolem nich Čeněk a vběhl za kočkami do obýváku.
Všichni tři rozdýchavali kašel, seděli u stolu a koukali na sebe.
"Ježiš chlebíčky!"
"Zapijte to sirupem od kašle."
"Neraď a podej talíře!"

Fandom: Jakoby realita, ale ne

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Přetažený Putini
« Reply #3 on: 25. Dec 2022, 23:22 »
Přetažený Putini

„Vypadáte nějak zmoženě,“ konstatoval Putini při pohledu na operátory komunikačního střediska. Ty operátory, co už se druhý den marně pokoušeli spojit s několika pluky velké osvobozenecké armády, která šla pro toho malého zmrda dobývat jakousi planetu, ale už se neozvala.
„Pane, už osmačtyřicet hodin se snažíme najít naše chlapce,“ zívl vedoucí směny. „Ale vy jste jistě nespal ještě déle, že? Vůbec si nedovedu představit, jaká muka musíte prožívat.“
Tím ovšem vůdce dostal do zajímavé pasti: kdyby se hádal, že přece vypadá k světu jako vždy, popřel by starost o vojáky, a tak radši přikývl, čímž jeho ego utrpělo trochu méně.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Hezounovy hemzy
« Reply #4 on: 25. Dec 2022, 23:34 »
Hezounovy hemzy

Šedý Šum nebyl v posledních letech své materiální existence žádný krasavec a stáří se na něm podepsalo velmi podstatnou měrou. Když pak komunikoval se světem živých, používal trochu omlazenější podobu, nicméně hemzy, které měl na Champbaccu, považoval oslovený i tak za poněkud nemístné.
„Dříve velmistr tajné akademie, učitel, spasitel, otec a duchovní vůdce, a viděl jsi se teď? Jen ohyzdná troska kdysi pevné tvrze, od střechy až do sklepa prolitá jedem rozumu i krásy.“
Wookiee polkl doušek z kanystru a odpověď měl hned.
[„A z tebe je, kámo, spektrální krysa, to fakt nevím, jestli na tom jsi o tolik líp...“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Dekorativní diktátor
« Reply #5 on: 25. Dec 2022, 23:58 »
Dekorativní diktátor

„Milosti, jste v pořádku?“ dotazoval se admirál Topper, sotva se na můstek Protektora konečně vrátil Darth Wango. A dotaz to nebyl tak docela od věci, protože měl za sebou průchod Temným labyrintem na Ugiva Cortax, v němž narazil na hrochomuta, a mimo jiné trochu kulhal. „Vypadáte strašně, mám informovat ošetřovnu, ať připraví nádrž s bactou a pár Elixírů mládí?“
Jakkoliv dobře však byl tento dotaz mířen, neměla Jeho císařská milost zrovna náladu, a tak před usednutím do křesla jenom odsekla.
[„Ty taky vypadáš na umření, tak si nech tu péči, abychom tě náhodou nedorazili.“]
Ale ten Elixír si donést nechala.

Fandom: Star Wars: Nightfall
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: