Author Topic: Téma číslo 3881 (15. 12. 2022) - Chcete mě zabít, smradi?  (Read 245 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Po takový době sucha tolik drabblů, to jsou hrozný šoky.
Chcete mě zabít, smradi?
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Střízlivá sranda
« Reply #1 on: 15. Dec 2022, 15:28 »
Střízlivá sranda

Další hodina přežívání v džungli galaxie začala jako mnohé předchozí, něco však bylo přeci jen trochu jinak. Něco, co velmistr objevil až po krátkém úvodu, když tradičně sáhl do katedry, vytáhl láhev čehosi průhledného a přihnul si na lepší artikulaci.
[„Co to kurva,“] rozkašlal se ve chvíli, kdy mu kapalina vnikla do hrdla, a odporem lahev div nezahodil. Jakmile mohl znovu popadnout dech, opatrně přičichl k hrdlu, a protože Vojta s Peelem už se nápadně usmívali, pochopil.
[„To je náramná legrace, vyměnit kantorovi svačinu za vodu, fakt. Jste mě chtěli zabít, holoto?“]
Nechtěli, ale příště si pití radši přinesl sám.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Absurdní atentát
« Reply #2 on: 15. Dec 2022, 15:44 »
Absurdní atentát

Za jiných okolností by ta scénka možná byla i docela vtipná. Rozčílený, skoro až běsnící Putini, tedy Jawa nadprůměrné zmrdskosti a popdprůměrného vzrůstu, versus skupinka vysloveně průměrných dětí, co si hrály s míčem kousek od vládní budovy a holt tu nízkou betonovou zeď trochu překoply. A malý zmrd už deset minut jančil pod rozbitým oknem a považoval míč za vražednou zbraň, zatímco děti celkem oprávněně vůbec nic nechápaly.
Jo, za jiných okolností by to mohlo být vtipné. Například kdyby ten hajzl nepovolal kontrarozvědku, nenechal děcka vyslýchat a viníka pak neposlal do gulagu.
Nebo kdyby se to nedělo dvakrát do měsíce.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Humor s háďaty
« Reply #3 on: 15. Dec 2022, 16:15 »
Humor s háďaty

„To byl pokus o atentát?“ otázal se seržant Brandy s klidem, který byl s přihlédnutím k faktu, že se kousek od něj právě zřítila skříňka plná termálních detonátorů, opravdu děsivý, a všichni čtyři přítomní kloni vyskočili do pozoru. Věděli totiž, že jde o makety a blbou náhodu.
„Pane, ne, pane!“ popřeli razantně a jednohlasně, neboť jinak oni to ani neuměli, a byli připraveni na rozkaz vyběhnout a začít ty rozházené krámy zase uklízet.
„To jsem rád. Tak to koukejte uklidit a pak se v devatenáct nula nula hlaste v učebně, probereme si nějaké trochu účinnější metody odstraňování velících důstojníků, smráďata.“

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Strasti potulného obchodníka
« Reply #4 on: 16. Dec 2022, 08:59 »
Strasti potulného obchodníka (měsíční žolík)

Jako každý týden procházel s čerstvými zásobami lesíkem kolem Holyspear Hamlet když mu došlo, že tu tentokrát něco nehraje. Ohlížel se kolem sebe ale nemohl přijít na to, co mu tady tentokrát nesedí. Když už se chtěl rozejít dál, zpoza stromů na něj vyskákalo sedm místních dětí v maskách a začali kolem něj poskakovat jak střelení. Věděl, že by se mu mělo ulevit, že to není přepadení. V tu chvíli ale spíše přemýšlel, jestli se o něj nepokouší infarkt z toho, jak se jich lekl.
"Vy mě jednou budete stát život, smradi! Alou dom než na vás zavolám vaše rodiče."

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: