Author Topic: Téma číslo 3872 (6. 12. 2022) - Od teďka se nehádám, od teďka se sázim.  (Read 273 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Od teďka se nehádám, od teďka se sázim.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Sázka na jistotu
« Reply #1 on: 06. Dec 2022, 17:15 »
Sázka na jistotu

"Ale nerozletí! A dost už."
"A já ti říkám, že rozletí."
"Mám ghoulích zářezů na pažbě víc než ty všech dohromady. A říkám ti naposled, že pokud ho trefíš odsuď svojí desítkou, tak se mu hlava nerozletí."
"Cestou sem jsem jich pokosil asi šest a z toho čtyřem se hlava rozletěla. Říkám ti Ralph z Vegas s těma puškama dovede zázraky."
"To třeba, ale z flusačky ti dělo neudělá ani kdyby byl bůh."
"Ale..."
"Žádný ale. Jestli chceš, tak ukaž. Jedna rána, támhle do toho červenýho šmejda vedle nádrže. Sto zátek."
Střelec namířil a sebevědomě zacílil, zmáčkl kohoutek a... minul.

Fandom: Fallout
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zmoudření ze zmrda
« Reply #2 on: 06. Dec 2022, 22:26 »
Zmoudření ze zmrda

[„Já vám říkám, že ten malej zmrd bude jednou velkej problém,“] mrmlal Champbacca, toho času již v dobrodruhovském důchodu, při sledování zpráv z Aargonaru, a někteří přítomní ho i poslouchali.
„Nesmysl. Jeden Jawa sotva zboří roky budovanej mír,“ namítal jeden takový.
[„Ten byl dobrej. Pamatuj si, že v týhle galaxii mír nikdy netrvá víc než pár let a že podobní malí zmrdi jsou kolikrát horší než Sithové.“]
Následovala nepříliš konstruktivní výměna názorů bez valného výsledku. Co si však Champbacca řekl o pár let později, když Putini skutečně začal být problémem galaktického rozsahu?
[„Pičo, jsem se měl vsadit. No, holt příště.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Přepočtená příležitost
« Reply #3 on: 06. Dec 2022, 22:44 »
Přepočtená příležitost

Operace na záchranu Emily ze spárů Inkvizice měla pár odpůrců, jedním z těch hlasitějších byl Sabacca, který pomáhal s odladěním generátoru subprostorově polarizovaného obfuskačního toku a nenechal si ujít příležitost propočítat pravděpodobnost, že to vyjde. A moc mu to nevychádzalo.
[„Takže ty myslíš,“] shrnul jeho otec, když to probírali na pivu v Koktavé školnici, [„že to nemá šanci uspět?“]
[„Kámo, tam je tolik příležitostí pro průser, že snad ani není výchovný, aby to vyšlo.“]
[„A nemáš to jen blbě zderivovaný?“]
[„Víš co? Seru na to, pojď se vsadit, ať z toho pak aspoň něco mám.“]
Prohrál, ale vlastně docela rád.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Natasliah

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Boj za pravdu a řízky
« Reply #4 on: 06. Dec 2022, 22:47 »
Boj za pravdu a řízky

Pod pergolou se jela druhá vlna vlajek. Čeněk se opět výjimečně neúčastnil, protože měl lepší věci na práci. V klidu si napsal drabble, zkontroloval teplotu vody v akvárku a nakrmil havěť. U toho se opět na chvíli zasnil nad ochočenými šváby, kterou zahnal, jakmile si uvědomil, že by mu je Kremrolína po prvních minutách zabila plamenem.
Počítal minuty, už by mohli mít dohráno.
Přistihl je při hádce o poslední vlajku. Kremrolína nutila vodu bratrovi uprostřed záchvatu a zároveň křičela, protože si byla jistá svou pravdou. Měla pravdu, zcela výjimečně.
"Příště se s tebou raději vsadím. O dort! Nebo řízek! Obojí"

Fandom: Jakoby realita, ale ne

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Slavná sázka
« Reply #5 on: 06. Dec 2022, 23:05 »
Slavná sázka

„Jsem slyšel, že Wookiové toho prý docela dost vypijou,“ promluvil na Fidorkku v krčmě na Nar Shaddaa takový podvyživený chlápek. „Že je to kec?“
[„Není,“] ujistila ho bručivě.
„Kec, jak si nahonit ego, to je jasný,“ pokračoval chlápek, jako by ji neslyšel.
[„Abych ti neurvala hnáty, ty nahoněný ego.“]
„To já se nechci hádat, madam. Ale co takhle sázku, že vás přepiju? Vy dáte… třeba rundu, já dám svoji vlastní loď i s pilotním asistentem. Tak si věřím.“
Samozřejmě kývla a samozřejmě vyhrála.
Škoda jen, že to bylo celé habaďůra a chlápek se toho vraku snažil nenápadně a levně zbavit.

Fandom: Star Wars
#foot Opilá moucha
[„If you can't beat them, eat them.“]

Innes

  • Drabbler
  • Lemra hyperlíná
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Těžký život pašeráka
« Reply #6 on: 06. Dec 2022, 23:07 »
Těžký život pašeráka

„Já už se hádat nebudu.  Ne , ne, prostě to nejde. Vzdávám to.  Končím.“ Avery  se zhroutil do křesla a se zničeným výrazem hypnotizoval okolní spoušť.  Liam se na vedlejší židli trochu vrtěl. Minuty se vlekly a Averymu bylo jasné, že přítel má něco na srdci. Nakonec to nevydržel.
„Co je?“ vybuchl  a zadíval se na Liama.
„Vsaď se, že s devíti bednama to půjde,“ culil se Incubus pitomě.
Avery si povzdechl, zvedl se, vzal si tašku a pak pomalu vyrazil kolem trosek letadel, krabic s výbušninami a lahvemi pryč.
„Kam jdeš?“ ptal se Liam.
„Jdu se dobrovolně vzdát Číňanům.“

Fandom: Equillibrium
Drabble pro Natasliah č.2

 

Další pískoviště: