Author Topic: Téma číslo 251 (6. 1. 2013) - Sex a násilí  (Read 1342 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 251 (6. 1. 2013) - Sex a násilí
« on: 05. Jan 2013, 04:42 »
Nemůžu usnout, furt myslím na Sex a násilí a téma na další drabble tedy vyvěšuji už teď.

Kdo na tohle něco nenapíše, je puritánská brambora, což je skoro jako brambora, ale asi milionkrát horší.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Vyvážený vztah
« Reply #1 on: 06. Jan 2013, 15:43 »
Vyvážený vztah (2186)

Další tuctový den války byl za nimi a stál za to.
Tentokrát to byl Cerberus, kdo se jim snažil ustřelit hlavu, ale trojčlenný výsadek sestávající z kuchaře, kapitánky a zdravotnice s nimi zatočil, jako snad ještě nikdy. Zatímco Narva hackovala terminál, z nějž měli získat informace, Filia trhala Grokem zapálené nepřátele na cucky biotikou.
Za pár minut bylo po všem, všude se válely kusy ohořelých těl, chodby byly vymalovány krví a zápach spáleného masa v lékařce probudil její vnitřní zvíře.
Udržela se celkem dlouho, ale sotva byly v bezpečí Vesny, odtáhla Narvu na pokoj a podávání hlášení prostě muselo počkat.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6264
  • The Progeny
    • View Profile
Reklama na Pandoru
« Reply #2 on: 06. Jan 2013, 15:52 »
Reklama na Pandoru

Protože se Hyperion poslední dobou potýkal s drastickým úbytkem pracující populace na Pandoře, bylo třeba zahájit masivní reklamní kampaň, jejímž cílem bylo přilákat do tohohle pekla na konci vesmíru nové horníky.
Jenže čím chcete lákat lidi na planetu, kde je každý jeden druh života téměř smrtelně nebezpečný, kde neexistuje něco jako dovolená a kde počasí předvádí takové psí kusy, že se o tom ani nedá povídat? Kdyby tu šlo aspoň zbohatnout, jenže ani peněz tu nebylo nazbyt.
Jen dvou věcí tu byl přebytek, násilí a sexu, což se doplňovalo, ale reklamní agentura se stejně to první rozhodla raději taktně zamlčet.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

Keisell Swonn

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 78
  • Ne, řekla jsem, ne.
    • View Profile
Bude sex a rokenrol?
« Reply #3 on: 06. Jan 2013, 16:07 »
Bude sex a rokenrol?

Když Darth Vader vešel do cely, mladá Jedi se velice rychle otočila. "Copak potřebuješ?" odsekla dívka drze. Cítila sice strach jak ji zaplavuje, přesto byla drzá. "Chtěl bych vědět kde jsou ostatní Jedi co přežili?" Dívka se opřela o zeď. "Nikdy Vám to neřeknu ani kdyby jste mě mučil!" Darth Vader pokýval hlavou. "Já tě mučit nebudu, ale mám tu žáka co by si to řád zkusil." Inu násilí je násilí. Sex je sex. Naštěstí Darth Vader je jenom na násilí. Asi v polovině mučení mladému rupli nervy, protože dívka opravdu mlčela. Sem tam ucedila poznámku. "Bude sex a rokenrol?"

Fandom: Star Wars
"Ale já říkala, ať na to nesahá!"

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Láska bolí
« Reply #4 on: 06. Jan 2013, 17:08 »
Láska bolí (20 BBY)

Když se Champbacca zpětně díval na povolení udělené Mie, týkající se jejího varactyla, docela ho litoval. Ta obrovská mrcha teď totiž večer co večer hejkala na celou enklávu, protože ji její panička začala vyhazovat z postele a během erotických hrátek s kuchařem i z pokoje.
Bylo to strašné, ale nikdy by nehádal, že varactyla trumfnou dvě jeho bývalé padawan, které sotva spolu začaly dobře vycházet, tak skončily v posteli. Záhy věděl, že mají obě velmi blízko k BDSM a víc než to a jejich hlučné prožívání rozkoše ho štvalo vymýšlení pohádek děckám, cože za strašidlo se jim usídlilo v jeskyni.


Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: