Author Topic: Téma číslo 3819 (14. 10. 2022) - Stávka  (Read 205 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 3819 (14. 10. 2022) - Stávka
« on: 13. Oct 2022, 18:27 »
To je nějaká Stávka, nebo proč jako píše drabbly tak málo lidí?
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zemědělské zdroje
« Reply #1 on: 14. Oct 2022, 22:17 »
Zemědělské zdroje

Malý zmrd z Aargonaru měl zpočátku plnou podporu místní populace, ale jak tak na světlo světa navzdory snaze propagandistů vyplouvaly zvěsti o jeho nepřílišné kompetenci, důvěrou v jeho vládu to trochu otřáslo. Když pak ještě přišel pokyn k mobilizaci, objevily se hlasy, které mu jeho vládu chtěly nějakým způsobem znepříjemnit. Netrvalo dlouho a začaly se dokonce šířit zvěsti o tom, že bude pod vedením zemědělských sborů uspořádána masivní stávka.
Putini na to ovšem myslel předem, připravil se a prosadil zákon, že kdo bude stávkovat, bude potrestán odvedením do armády. Ve výsledku tedy vyhrál, ať už ti hloupí rolníci udělali cokoliv.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Oteplovací odbory
« Reply #2 on: 14. Oct 2022, 22:26 »
Oteplovací odbory

„Tak a dost,“ oznámila jednou Caroline Fróðimu, sotva vstoupila na můstek a sundala si palčáky. „Já vím, že se ti tady za polárním kruhem líbí, ale mně je tu zima a loď z toho taky není dvakrát nadšená. Požaduju přesun do Karibiku, aspoň na měsíc.“ Kapitán vypadal pobaveně, ale než něco řekl, zbytek přítomné posádky se toho chytil.
„Já jsem pro,“ souhlasila Faye.
„A jestli budeš proti, vyhlásíme generální stávku,“ přisadila si Caitlyn rozhodně.
„To jako… že nebudete nic dělat?“ otázal se Fróði.
„Jo.“
„Jakože ani…“
„No to zejména!“
Samozřejmě kapituloval, na to je měl moc rád a sebe taky.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Stávka stánkařů
« Reply #3 on: 14. Oct 2022, 22:34 »
Stávka stánkařů

Dwight seskočil doprostřed náměstíčka s takovou vervou, že než stihli Tygří drápy zareagovat, polovina z nich už letěla rozsekaná na kusy prostorem. Těch pár co stihlo vytáhnout zbraně a zmáčknout kohoutek je po chvíli následovalo. Jen jeden ze sedmičlenné skupiny přežil, byť se koupal na zemi v krvi svých kumpánů a držel si ošklivou řeznou ránu na ruce. Dwight k němu pomalu došel, potáhl si z cigarety a bez rozpaků nedopalek típl právě do té řezné rány.
"Teď zalez do toho vašeho doupěte ty smrade a vyřiď Tonymu, že tržiště v Glen právě vstoupilo do stávky." řekl mu s úsměvem.

Fandom: Cyberpunk 2077
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Stavíme sa?
« Reply #4 on: 14. Oct 2022, 23:02 »
Stavíme sa?

„...dáme stávku?“ nebyla tak docela slova, která chtěl Champbacca slyšet z úst své padawan, když si k ní a svému synovi přisedal na oběd, a logicky tedy zbystřil. Zejména tedy kvůli Simbaccově reakci.
[„To si piš že dáme!“] ukázal na ni mrňous a na více než vteřinu se přestal věnovat obědu. Bylo to vážné.
[„Tak pozor, mládeži,“] zasáhl tedy s plnou autoritou velmistra, mistra, otce a tak všelijak podobně, [„stávky já tady nebudu podporovat, třeba toho kuchaře, co stávkoval, jsem tuším prohodil oknem...“]
„Ale majster, já myslela akože sa stavíme, kto vyhrá…“
Ten její srandovní dialekt ho nikdy nepřestal fascinovat.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: