Author Topic: Téma číslo 247 (2. 1. 2013) - Jak poznat zednáře  (Read 1860 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
V dnešním světe, kterému vládnou Ilumináti a další židobolševikové, je velmi důležité vědět, Jak poznat zednáře.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Keisell Swonn

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 78
  • Ne, řekla jsem, ne.
    • View Profile
Stará pečeť
« Reply #1 on: 02. Jan 2013, 15:23 »
Stará pečeť

"Sydney! O čem to zase mluvíš?" ozval se Nigel potichu. "Myslím, že jsem našla to co potřebujeme." řekla potichu a vytáhla z hrobky starou pečeť. "Tohle je zednářský symbol" zašeptala, aby ji nikdo kromě Nigela neslyšel. V tom se ozval šramot a rána. "Sydney Foxová s Nigelem Baileym." ozval se krutý hlas. Ze stínu vystoupil Eric Wayne další lovec pokladu, který se, ale nebál pro peníze zabíjet. Sydney neváhala hodila pečeť Nigelovy a kopla Wayna do břicha. "Tentokrát ne, Wayne. Ta pečeť je moje." když přeskočila ladně, svíjejícího se muže na zemi. "Jdeme Nigele" ten se omluvil a oba odešli. 

Fandom: Lovci pokladů
"Ale já říkala, ať na to nesahá!"

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Druhová diskriminace
« Reply #2 on: 02. Jan 2013, 15:33 »
Druhová diskriminace (4022)

Čajový dýchánek na medvědodlačí kolonii v souhvězdí Velké medvědice se pomalu a podle plánu měnil v dýchánek tripový a Magnar náhodným požerem pomalu snižoval počet labutí v jezírku.
A protože Edvin právě dokončil přednášku o upírech, bylo na čase, aby o svých nepřátelích pohovořila pro změnu Eris, bohyně chaosu.
„Svobodní zednáři jsou vlastně strašní kriplové,“ spustila, potáhla z jointa a poslala ho vedle sedící koale, „a je hrozně jednoduché je odhalit a zlikvidovat.
Máte-li podezření, prostě ho ožerte, zhulte a osouložte, on shoří.“
„A co já?“ zeptala se koala a sežrala zbytek špačka.
„Ty budeš muset použít kouzlo Odhal šedoksichta.“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Poznávací znamení
« Reply #3 on: 02. Jan 2013, 19:21 »
Poznávací znamení (20 BBY)

[„To je blbý, že to nemůžem prostě prokopnout,“] stěžoval si Simba a ohryzával kebab. [„Nebo můžem?“]
„Kdybych to věděla, tak nejsme tady, ale už dávno tam,“ objasnila mu situaci a rozhlédla se po okolí. „Jenže ten chrám je fakt v hrozném stavu a vůbec, raději obětuju čas hledáním nějakého zedníka, než si to nechat všechno shodit na hlavu.“
[„Hmm,“] zamručel na to chlupáček a taky se rozhlédl. Viděl jen davy lidí, kteří vypadali všichni skoro stejně. [„A jak se takový zedník pozná?“]
„No…“ poškrábala se na hlavě a pokrčila rameny, „určitě je od malty.“
[„Mmm, malta. Ta mi taky chutná.“]

Fandom: Star Wars

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Motivující melouch
« Reply #4 on: 02. Jan 2013, 22:37 »
Motivující melouch

„Čau brouku, nechceš mě poznat trochu blíž?“ štěbetala Šáhlá Sharon na kaktusovým pivem zmoženého stavaře a nastavovala mu svoje nepopíratelné vnady.
„To bych moc rád, kotě. Ale co mě to bude stát, hm?“ Chlapík byl možná pod vlivem, ale rozhodně zdejší a věděl, jak to tady chodí.
„Že jsi takový fešák,“ usmála se na toho bezzubého, jednorukého a dost smradlavého zjeva, „tak bude stačit, když mi vykachličkuješ koupelnu.“ Možná mohla fakt, že zrovna rekonstruuje barák a potřebuje výpomoc, zmínit dřív a jinak, ale ona byla prostě... šáhlá.
„Jak jsi věděla, že se tím živím?“
Nevěděla nic, prostě tu byl jediný.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: