Author Topic: Téma číslo 3808 (3. 10. 2022) - Záškoláci  (Read 235 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Téma číslo 3808 (3. 10. 2022) - Záškoláci
« on: 02. Oct 2022, 17:05 »
A po vetřelcích Záškoláci, co budou drabbly opisovat stokrát.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Na stopě
« Reply #1 on: 03. Oct 2022, 15:16 »
Na stopě

Když zabočil za roh, měl co dělat aby uhnul napřažené pálce, která směřovala na jeho obličej. Obratem chytil jejího vlastníka a vytáhl zbraň opět z pouzdra. Až příliš pozdě mu došlo, že před ním nestojí skutečná hrozba ale jen pár kluků, co se ulejvají od školy. Jejich spokojený výraz z nemalého obnosu bankovek, který si měli vydělat přepadením náhodného kolemjdoucího ovšem hodně rychle při pohledu na hlaveň pistole vyprchal. Kromě sportovce se zbylí dali na útěk, baseballista se pokoušel vysmýknout ale moc mu to nešlo. Michael ho pustil.
Díky tomuto zdržení ztratil stopu i pachatele. A byl zase na začátku.

Fandom: Falcon Bay Tonight
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Záškolní zdroje
« Reply #2 on: 03. Oct 2022, 18:40 »
Záškolní zdroje

Putini měl vzácnou schopnost obklopovat se podobnými malými zmrdy, jako byl sám, a jeden z jeho vysokých úředníků tedy nebyl výjimkou. Projevovalo se to různě, naposledy když procházel městem a kontroloval, jestli všude visí vlajky, jak si to žádala nedávno schválená vyhláška o patriotismu.
Vlajky byly v pořádku, co však v pořádku nebylo, to byla vyšší než snesitelná koncentrace děcek školního věku. Tvrdily mu sice, že jejich škola se rozpadla, ale bylo mu jasné, že lžou, že jsou to záškoláci a že s takovým přístupem z Aargonaru centrum tisícileté říše prostě vybudovat nemůžou.
Tak je rovnou naverboval do armády, smrady.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Mecheche v mrazáku
« Reply #3 on: 03. Oct 2022, 18:55 »
Mecheche v mrazáku

Nestávalo se to často, ale i studenti enklávy na Miu Leptonis IV sem tam usoudili, že cokoliv bude lepší než pětačtyřicet minut v přednáškové místnosti, a podle využili toho, že absence se v téhle škole moc neřešily. I Simbacca se takhle jednou vplížil s knihou do mrazáku a…
[„Fuj, to jsem se lekl,“] zhrozil se jeho otec, jenž už místnost nějakou chvíli okupoval. [„Co tu děláš, nemáš mít hodinu?“]
[„Mám,“] přiznal menší Wookiee, [„ale školnice chtěla zkoušet, tak jsem tam radši nešel. Co ty tu?“]
[„No, vlastně taky, měla nějakej návrh na požární cvičení.“]
Takže jim spolu bylo rozhodně líp.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Sexy studium
« Reply #4 on: 03. Oct 2022, 19:01 »
Sexy studium

Škola čar a kouzel v Bradavicích se rozhodně nemohla pochlubit čistým záznamem kázeňských přestupků, protože tam co chvíli nějaký ten čaroděj v zácviku provedl nějakou kouzelnou ptákovinu, ale na druhou stranu tam vůbec nebujelo záškoláctví. Rodičové tak sice občas dostali vzkaz, že jejich ratolest zapálila spolužákovi kočku, ale hlášených případů pravidelných záškoláků bylo jen naprosté minimum. Některé to překvapovalo, jiné méně: věděli totiž, že v porovnání s matematikou nebo jinými mudlovskými nesmysly je i ten nejnudnější předmět v Bradavicích hodný navštěvování.
Vždyť i Fróði na ně chodil rád, ačkoliv mohl stejně dobře strávit většinu svého studia v přístěncích na košťata.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Natasliah

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Kremrolínin bubák v pyžamu
« Reply #5 on: 03. Oct 2022, 20:23 »
Kremrolínin bubák v pyžamu

Kremrolína se probudila s brekem a celá zpocená, až to probralo i Čeňka. Ne ten pot, ale to hekání.
"Co se stalo?" koukal na ni poloslepenýma očima, potlačující infarkt z jejího hysterického záchvatu.
Kremrolína nebyla schopná mluvit, jen jí tekly slzy jako hrachy a máchala něco rukama a hledala kapesníky.
"Sem zaspala..." potahovala za každým slovem.
"Však jsou tři ráno." uklidňoval ji Čeněk.
"Ale ne, já zaspala do školy!"
"WTF?"
"No a pak jsem nemohla najít oblečení a učebnice a přišla jsem do školy v pyžamu..."
"Boha!"
"No a profesor mě vyhodil! Tak jsem šla! Ze mě je záškolák!"
"Boha!!!"

Fandom: Jakoby realita, ale ne

 

Další pískoviště: