Author Topic: Téma číslo 3791 (16. 9. 2022) - Prý jsem zhýralá  (Read 164 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Prý jsem zhýralá.
Jestli to říkala dáma s diplomem, nebo někdo jiný, nevíme.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Přeceněná pomluva
« Reply #1 on: 16. Sep 2022, 13:34 »
Přeceněná pomluva

Než se Putini stal malým zmrdem galaktických rozměrů a znal ho skoro každý, byl jeho mediální obraz zaslouženě mdlý. Přirozeně ho tedy těšila jakákoliv publicita a chtěl o ní být uvědoměn, tedy až na…
„Pane? Napsali o vás v Taanabském týdeníku,“ pípl na něj jednou jeho pobočník.
„A copak píšou?“ usmál se malý zmrd, leč jeho další reakci šlo odvodit z toho, že to pobočník odmítal přečíst nahlas.
„Cože?“
Pobočník jen pokrčil rameny a opět nastrčil ústřižek.
„Že jsem zhýralá fňukna ze zapadlé pouštní planety? Tak to teda ne, pánové, okamžitě tam pošlete brigádu a nechte rozstřílet aspoň dvě porodnice!“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Představovací pomluvy
« Reply #2 on: 16. Sep 2022, 14:16 »
Představovací pomluvy

Oslavy vítězství na Karafutu byly fajn samy o sobě, ale když se tam ještě objevil Deek, Joyce byla ještě o ždibíček radši. A přirozeně k němu při první příležitosti přikorzovala.
„Nazdar, hezoune, já jsem Joyce,“ představila se, podávala mu svou růžovou ručku a těšila se na pořádné sevření.
„Deek. A já vím,“ odtušil Deek překvapivě nesměle, „Champbacca s Chlouppkem mi o vás říkali.“
„Určitě tvrdili, jaká jsem flundra zhýralá, co?“ pozvedla obočí a založila ruku v boj, jenže když viděla jeho rozpačitou reakci, radši trochu přibrzdila. „No, to je samozřejmě pravda, ale bez obav, mám i nějaké ty špatné vlastnosti.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Raynin zlatý meč
« Reply #3 on: 16. Sep 2022, 14:40 »
Raynin zlatý meč

Držel si oběma dlaněmi krvácející ránu na hrudi a snažil se opatrně dýchat přes krev, která se mu řinula z úst. Rayna se k němu pomalu přibližovala a těsně před ním švihem ze zlatem zdobené čepele meče stáhla jeho krev, která odhalila potrhaný kus zlatého plátu v čepeli.
"Někdo by mohl říct, že to je zhýralá hovadina, nechat se vytepat do čepele zlaté pláty. Že se potrhají. Že to nemá smysl."
Podívala se z blízka na svůj poškozený meč.
"Když to je to, co se mi na tom líbí. Má to charakter."
Raněný chtěl protestovat ale čepel mu přetnula krk.

Fandom: DnD for dummies
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Problém, posádko?
« Reply #4 on: 16. Sep 2022, 15:17 »
Problém, posádko?

„Hlášení posádce, mluví k vám Císařova ruka,“ ozvalo se ze všech reproduktorů na palubě Dominatrix a i těm, co tam byli pouhých pár hodin, z toho tuhla krev v žilách.
„Doneslo se mi,“ pokračovala Algernnon de Bray s ledovým klidem v hlase, ovšem ti, co byli na lodi víc jak těch pár hodin, už tušili, že to dlouho nevydrží, „že o mně někteří rozhlašujete, že jsem zhýralá mrcha, a to tónem, jako by to nebyl kompliment. Proto vyzývám všechny takové, co s tím mají problém, ať se okamžitě dostaví do mých komnat!“
To už prakticky řvala, takže samozřejmě nikdo nepřišel.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: