Author Topic: Téma číslo 3790 (15. 9. 2022) - Dáma s diplomem  (Read 203 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Napíše dnes drabble i nějaká Dáma s diplomem?
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Povyšovací papír
« Reply #1 on: 14. Sep 2022, 16:17 »
Povyšovací papír

„Tak je ze mě úředně potvrzená inženýrka,“ oznámila Caroline, sotva vešla na můstek v nebývale čistých a společenských šatech, a aby svůj triumf zdůraznila, zamávala červeným pouzdrem od diplomu.
Fróði, který jí to samozřejmě přál, ale podobně samozřejmě si nebyl momentálně schopen přesně vybavit, co že to vlastně studovala, se usmál, nicméně než natáhl ruku s gratulací, jeho výraz přešel v něco, co šlo interpretovat jenom jako čirou hrůzu.
„Počkej, ale nebudu ti od teď muset říkat madam a klanět se ti na potkání, že ne?“
Chtěla být sprostá, ale protože byla dáma, tak ho tím pouzdrem jenom řádně flákla.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Šmrncovní šlechtična
« Reply #2 on: 15. Sep 2022, 16:29 »
Šmrncovní šlechtična

Sis Kay‘lia byla dobře situovanou dámou z lepšího rodu, ale měla i jiné přednosti. Krom těch dvou očividných byla například velmi pohledná, dovedla se kultivovaně bavit s kdekým o kdečem a rozeznala široké spektrum lepších koňaků. Pravda, ta bradka mohla mnohé cizince od hlubšího zájmu rychle odradit, ovšem mezi Bothany to byla běžná věc a ta její byla veskrze pohledná a dobře udržovaná. Prostě žádný div, že se za ní pánové otáčeli a nejeden snil o tom, že se stane jeho ženou.
A to jich většina ani netušila, že je to diplomovaná doktorka archeologie, co ve volném čase vykrádá hrobky.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Papírový protivník
« Reply #3 on: 15. Sep 2022, 16:29 »
Papírový protivník

Putini o sobě rád a hlasitě šířil, že je mistr stratég, ale stejně jako jiné jeho kvality to byla bohapustá lež, která měla vyděsit jeho nacistické oponenty a uklidnit jeho vlastenecká vojska. K dobru mu možno přičíst snad jenom to, že se aspoň snažil s tímto hendikepem něco dělat, ale pravidelné hraní dámy ten efekt ani po mnoha týdnech nemělo. Naopak, většinu her brutálně prohrál a pak se po zbytek dne vztekal, odmítal ukázat na veřejnosti a obecně projevoval jako malý zmrd.
A to mu přitom protivníkem byl jenom ten diplom se školního turnaje v téže hře, žádný velký génius.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Kačenová, inženýrka
« Reply #4 on: 15. Sep 2022, 22:23 »
Kačenová, inženýrka

"Jakože nejde? Co si to dovolujete. Víte vy, kdo já jsem?" pronesla rudá žena srdnatě.
"Já jsem inženýrka Kačenová, výborný člověk."
Obsluha baru jen unaveně vzhlédla k ženě. Bylo to již zhruba padesátá iterace tohoto rozhovoru. Tento měsíc. Mladý barman Ryan jen s velkou nechutí nalil další sklenici bramborové pálenky, která do ženy zahučela dřív, než se hladina ve sklenici stačila uklidnit.
"A nezaplatím vám to. Já jsem si nic neobjednala."
Než však cokoliv dalšího stihla postarší žena říci, vytuhla na baru a nikdo z dalších hostů ani nehnul brvou. Věděli, že mají zhruba čtvrt hodiny než začne znovu hulákat."

Fandom: Fallout
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Natasliah

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Študovaná a vychcaná
« Reply #5 on: 15. Sep 2022, 22:50 »
Študovaná a vychcaná

Kremrolína toho dne zvažovala, že by to dnes šlo. Nejnadanější byla v analyzování problematiky, proč něco nejde. Však aby ne, byla to holka bystrá a studovaná!
Takový příklad! Ačkoli je Kremrolína veskrze pozitivní člověk a vlastně všechno jde, když se chce, ne vždy se tato vlastnost pozitivně setká s tou důležitou částí, když se chce.
Tedy kdyby jí osoba blízká, bratr kupříkladu, padal do bazénu a hrozilo utonutí, debužírovala by dál papriku u břehu a pobízela ho k vlastní záchraně slovy "Zaber!".
No a proto ten drabble nenapíše. Protože.
"Ha! To je o mě! Tak to ne." prohlásila křoupajíc papriku.

Fandom: Jakoby realita, ale ne

 

Další pískoviště: