Author Topic: Téma číslo 3785 (10. 9. 2022) - Pofoukej mi jahody  (Read 223 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pofoukej mi jahody. Mrk mrk.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Horká hovadina
« Reply #1 on: 10. Sep 2022, 23:09 »
Horká hovadina

Zatímco většina aargonarské populace neměla co do huby, Putini uspořádal hostinu pro své nejvěrnější. Jinými slovy pro sebe, protože nikoho jiného tenhle malý zmrd za věrného považovat fakt nehodlal.
„Co to je?“ obořil se na kuchaře, jenž mu zrovna nesl dezert, jediný pokrm z mnoha, co nepoznával.
„Horké jahody se šlehačkou, pane,“ odvětil kuchař, „oblíbená laskomina zhýralé buržoazie, na kterou se nám minulý týden podařilo získat základní ingredience. Jen to zkuste.“ A Putini skutečně zkusil, možná až příliš horlivě, protože...
„Jau, to pálí, ty hňupe!“
Kuchař byl naštěstí duchapřítomný, párkrát na ty jahody foukl a vyhnul se tak okamžitému zastřelení.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Foukáním k fruktóze
« Reply #2 on: 10. Sep 2022, 23:26 »
Foukáním k fruktóze

[„Dobrý den. Spíte?“]
Nebyla to úplně slova, která by V’r čekala, ale protože spala jenom napůl, protáhla se a upřela oči na tázajícího se kapitána. Ten pochopil rychleji než obvykle a pokračoval.
[„Víte, já bych potřeboval vaši pomoc. Umíte urychlovat růst rostlin, žejo?“]
„Umím,“ přikývla ta, co rostlinou vlastně byla. „Už jen tím, že tu jsem a dýchám, roste všechno vůkol trochu lépe a rychleji.“
[„Super, a mohla byste jít se mnou a… dejchnout mi na sazeničky, co dnes přijely se zásobama? Mám chuť na pohár, ale ještě ani nekvetou…“]
No, šla, samozřejmě, ale na takovéhle zázraky nebyla dost čarovná.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jiné jahody
« Reply #3 on: 10. Sep 2022, 23:50 »
Jiné jahody

[„Připravená?“] dotázal se Champbacca, sotva zaklepal na futra Joyina pokoje a vstupoval, protože už ostatně bylo osm, čas, na který byli domluvení.
„Spíš ne,“ ozvalo se kňučivě a nemusel dlouho hledat, aby ji našel v klubíčku na posteli. „Šíleně to bolí, dneska vám nepomůžu, mistře.“
[„Třeba to nebude tak hrozný,“] zabagatelizoval si Wookiee bezdůvodně, [„co se ti stalo, chceš to pofoukat?“]
„Pofoukat?“ zarazila se.
[„No, to se tak se zraněníma dělá…“]
„Já nejsem zraněná, já mám… jahodový dny!“ A Champbacca, ač byl v některých ohledech poněkud nevzdělaný, pochopil.
[„V tom případě jako bych tu nebyl, uvidíme se, až se uvidíme.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Přihřívaná jahodová dřeň
« Reply #4 on: 11. Sep 2022, 09:11 »
Přihřívaná jahodová dřeň (nedělní žolík)

Koukal na něj jak na vyjeveného.
"Říkal jsem ti, ať vezmeš pořádný arzenál a ty přijdeš s čím? Podomácku vyrobené granáty?"
"To nejsou obyčejné granáty." usmál se Ian.
"Cokoliv čeho se v okruhu pěti metrů dotknou, promění v horkou plazmu co vypadá jak jahodová dřeň. Chceš pofoukat pro štěstí?"
Stan se na něj jen škaredě zamračil.
Ian dlouho nečekal a hodil před barikádu granát. Než si ho legionáři všimli, bylo pozdě. Sedmičlenná skupina se během okamžiku proměnila v pulzující červenou hmotu, ze které se vydatně kouřilo.
Ian se podíval přes barikádu a spokojeně se usmál.
"Přesně jako moje prababička dělávala."
 
Fandom: Fallout
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

 

Další pískoviště: