Author Topic: Téma číslo 3762 (18. 8. 2022) - Hrdý zajatec  (Read 192 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 3762 (18. 8. 2022) - Hrdý zajatec
« on: 17. Aug 2022, 16:01 »
Hrdý zajatec.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Hrdý hovnař
« Reply #1 on: 18. Aug 2022, 14:31 »
Hrdý hovnař

„Nikdy mě nezlomíte, vy narkofašistický buzeranti!“ pištěl zajatý aargonarský voják, jemuž se nepodařilo umřít za Putiniho a teď zažíval strašlivá muka ve věznici na sousední planetě. A jenž okázale ignoroval fakt, že i tam se má líp jak pod bičem malého zmrda.
„Vím, že je to jenom hnusná taktika, takhle mě zavřít do… kde to vlastně jsem? Je to hladomorna, nebo rovnou plynová komora, co? Vy lotři, tohle vám nedaruju, já možná chcípnu, ale neprozradím nic a moji bratři mě pomstí!“
Bachařovi došla trpělivost.
„Můžeš se laskavě uklidnit a normálně se na tom hajzlu vysrat? Nemáš na to celej den.“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Drsňák Dergol
« Reply #2 on: 18. Aug 2022, 16:00 »
Drsňák Dergol

Situace, v níž se nacházel, nebyla nejlepší. Vlastně byla spíš dost na hovno.
Dergol se ale nenechal rozhodit. Své vyhlídky sice neviděl nijak růžově, ale pořád byl člen Inkvizice a existovala šance, že ho stihnou najít a zachránit kolegové. Malá šance.
Hlavně ale jako malý zažil mnohem horší mučení než to, co předváděla ta ubohá parta, co ho zajala. S hrdě vztyčeným čelem odmítl všechny jejich nabídky, dokonce si nenechal ani nalít pivo, a odmítl jim říct i vlastní jméno.
Tak mu Kody po dalších pár marných pokusech přeťal páteř světelným mečem, což bylo víc, než si ten šmejd zasloužil.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Ben Dover

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 915
  • Relic of the Past
    • View Profile
Není cesty zpět
« Reply #3 on: 18. Aug 2022, 16:45 »
Není cesty zpět

Už nezbývalo moc možností. Věděl, že zanedlouho se vydají na hon a poničená obrana New Hope jejich nájezd tentokrát nepřežije. Jedinou možností bylo zasadit těmto zrůdám oslabující ránu. A pozůstatky pulzního generátoru, které využívaly zrůdy pro svoji obživu, byla asi jediná možnost. Kdyby se mu jen podařilo dobře umístit ránu a přerušit stabilizační okruh, následující exploze by mohla srovnat se zemí zbytek téhle plošiny a s ní i velkou část těch černých bestií. Pro něj to bude konečná, ale snad díky tomu dá příležitost k životu dalším. Švihem vytrhl titanovou tyč ke které byl přivázán a vrhl se ke generátoru.   


Fandom: Project Salvation
....

“It is sometimes an appropriate response to reality to go insane.”

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Nespolupracující Nimrrod
« Reply #4 on: 18. Aug 2022, 23:41 »
Nespolupracující Nimrrod

Nimrrod nebyl žádný tuctový mizera. Stejně jako všem ostatním odchovancům projektu Goliáš mu to pálilo, takže nebyl pouhou tupou hromadou svalů a chlupů, byl pekelně soustředěný a o tom, co s ním dělala airuruba, už taky víme svoje.
Na rozdíl od některých svých bratrů však své první nasazení přežil a byl zajat hrdiny Kashyyyckého odboje, což mu rozhodně nešlo závidět. Snášel to ale dobře a s hrdostí, jakou už mu závidět šlo, a dlouhé týdny svým věznitelům neřekl vůbec nic, ať už to zkoušeli po dobrém nebo po zlém.
Znejistěl až ve chvíli, kdy ve vedlejší cele skončil mluvící meč.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: