Author Topic: Téma číslo 3735 (22. 7. 2022) - Na to mám  (Read 196 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 3735 (22. 7. 2022) - Na to mám
« on: 21. Jul 2022, 17:21 »
Za deset tisíc drabblů barák, říkáte? Na to mám!
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Mizerova měna
« Reply #1 on: 29. Jul 2022, 00:42 »
Mizerova měna (nedělní žolík)

Zatímco jiní obyvatelé Aargonaru neměli ani na chleba, a i kdyby na něj měli, neměli by kde si ho koupit, malý zmrd Putini vyrazil nakupovat ve velkém. Na jeho obranu šlo o obranu jejich planety před hrozbami, které mnohým prodal jako docela reálné, ale levné to být rozhodně nemělo.
„A že jsem tak smělý,“ dotázal se obchodník, když Jawovi ukázal svůj sklad armádní techniky, „můžete si to dovolit?“
„Co to je za drzost, jasně že můžu, přece mám na pár hloupých raketometů,“ odfrkl si Putini, nicméně už o dvě sekundy trapného ticha později dodal mnohem nesmělejší „můžu platit plynem, že?“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Murmanská měna
« Reply #2 on: 29. Jul 2022, 21:26 »
Murmanská měna (měsíční žolík)

Smlouvání s námořníky v Murmansku bývalo vtipné. Třeba když tam Fróði přišel s tím, že by potřeboval dva náhradní ventily do bojleru a Ivan mu ve skladu bez jakéhokoliv šeptání nabídl, jestli k tomu nechce přikoupit ještě tři páry torpéd. Za lacino.
„No, jako pár by se mi jich hodilo,“ přiznal kapitán, jemuž po tom chránění velryb docela prořídl muniční sklad, „ale to bude asi drahý a bereš jenom dolary, ne?“
„Da, dolary. A něbo tež vodku.“
„Výborně, v tom případě na to mám a beru jich všech šest!“
Jen si musel nejdřív odskočit a tu vodku duplikačním kouzlem namnožit.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
První pohovor
« Reply #3 on: 30. Jul 2022, 23:33 »
První pohovor (měsíční žolík)

Stö öpic byla sice skupina značně punková a ti, co ji dali dohromady, si chtěli hlavně zablbnout, ale když přišlo na nabírání posil, vzal to Attilla trochu moc vážně. Ne že by na to měl mandát.
[„Ty prý chceš hrát v palubní kapele,“] oslovil zatím nejmladší uchazečku, neptal se, prohlédl si ji i její housle a to, že zatím nic neodpověděla, bral jako dobré znamení. [„Jsi si jistá, že na to máš? Víš, ona je to docela velká...“]
[„MÁM!“] zavrčela Panchah, a protože viděl i tu docela důraznou pěnu  formující se u jejích úst, ani po ní nechtěl nic zahrát.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: